Skocz do zawartości
Gość MaXeR

Elektrycznie podnoszona klapa bagażnika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MaXeR

Witam ! Chcąc pokazać bratu reklamę na youtube którą VW emituje właśnie na tv i udowodnić że przy omawianiu zalet skrzyni biegów DSG widać sunącego obok Passata B5 3BG , natknąłem się na reklamę passata w języku niemieckim . Reklama jak reklama normalnie nie szczególna , jednak jeden fakt mnie zdziwił . Reklama opowiada o meżczyźnie który po pracy zabiera dziecko ze szkoły do domu. Są już w domu i chcą za pewne wyciągnąć zakupy , wszystko jakby nigdy nic a tu ZDZIWKO !!! KLAPA BAGAŻNIKA OTWIERA SIĘ AUTOMATYCZNIE DO GÓRY CZYLI ELEKTRYCZNIE ! Zdziwko takie bo nie wiedziałem ze do passata b6 jest to dostępne a nigdy się z tym nie spotkałem . Może na wymagającym rynku niemieckim jest to dostepne a u nas nie jednak nigdy tego nie widzialem. Myslalem ze jest to zarezerwowane dla jeszcze wyzszej klasy i spotykane w peuegot 607 albo Audi Q7 z tego co widzialem osobiscie. Przyszła mi na myśl ciekawa a zarazem kosmiczna rzecz . CZY DAŁOBY SIĘ ZAINSTALOWAĆ TAKIE COŚ W NASZYCH B5 -tkach ?? Proszę o wszelkie informacje fachowców i jakby to wygladało z aspektu możliwości mechanicznych jak i elektrycznych . Dobrze że za marzenia nie karają :D Czasem warto pomarzyć . Myśle że pięknie wyglądałoby takie coś w passkach fl i ojciec ma zamiar takiego kupic okazale wyposazonego i doposazonego wiec kto wie . Myślę że zgodzicie się ze mną bo to w końcu piękne limuzyny . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości, w B6 klapę można otworzyć z pilota ale unoszona jest ona siłą sprężyn. Tak przynajmniej jest w sedanie :) myślę że odpowiednio mocne sprężyny w B5 załatwią sprawę, ale jest wada tego rozwiązania - klapa dość ciężko się zamyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, Vectra C też ma klapę w elektryce... I to już z 5 lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności