Skocz do zawartości
DOMEL

Awaria elektr.lusterek

Rekomendowane odpowiedzi

Lusterka wczesniej mi dzialaly bez zarzutu.Dzisiaj jechalem i chcialem sobei poprawic lewe a tu nic,zadnej reakcji,chcialem prawe i to samo.Przedwczoraj mylem samochod i w sumie dosyc obficie plukalem woda zeby mi piana nie wylewala sie z lusterek.Ale robilem tak wczesniej i nigdy nie bylo problemu.Natomiast wczoraj odlaczalem akumulator i po jakiejs godzinie podlaczylem spowrotem.Nie wiem moze to to ma cos wspolnego.Dodam ze szyby,centralny klima i cala reszta dziala bez problemu.Powiedzcie co to moze byc??Czy to moze kwestia odwiedzenia czlowieka z VAG iem czy moze jakis bezpiecznik(przegladalem i nie wiem gdzie moglby takowy byc) lub przekaznik??Czekam na wasza pomoc

 

wlasnie wrocilem z nocnej eskapady i widze ze nie mam wogole podswietlenia na panelu od klusterek.Mam takie plaskie kolko z pozycjami lewe prawe do wyboru i nie sa one podswietlone.Zakladalem alarm coprawda w styczniu ale chyba uzywalem wczesniej regulacji.I wczesniej chyba dzialalo a moze to jakas wypieta koncowka??Gdzie tego szukac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zartujcie ze nikt nie wie.Tam poprostu nie ma napiecia i dlatego mi te lusterka nie chodza.Czy po zdjeciu boczkow cos tam zobacze???Czy moze gdzies kostka pod kierownica jest lub jakas wtyczka w komorze silnika???Czekam na odp .nie zostawiajcie mnie :612:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku sprawdz bezpiecznik a jak w porządku to rozbierz boczek i zacznij od kostki przy przełączniku lusterek a następnie dalej po kablach. Przyjrzyj się dobrze przy przejściu z drzwi do nadwozia(osłona). Próbuj cały czas ruszać przewodami razem z regulacją lusterek, możliwe że gdzieś na kablu nie łączy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie działa lewe, ale żeby sie aż wieszać??? :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kuczlaw.Musze sie wziasc to i zrobic bo takie niedzialanie mnie razi i powoduje ze tylko o tym mysle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności