Skocz do zawartości
dlugiiii

Brak klaksonu i awaryjność

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu padła mi pompka przy sprzęgle i wróciłem 340 km bez sprzęgła.Ale to mało ważne ;) Kupiłem nową pompke,wymieniłem i wszystko byłoby super ,ale stracił się klakson.Nie wiem czy ten pasio jest złośliwy,bo co chwile coś siada.Na szczęście że się znam odkryłem,że tasiemka w obudowie przy kierownicy poszła się kochać i na szczęście naprawiłem ją (jutro sprawdze 100% działanie po naprawie).Wogóle chciałbym napisać ,że kupiłem B5,bo mi się cholernie podoba i pomyślałem ,że to VW ,więc się nie będzie psuć.Jak narazie wymieniałem : wahacze,lambda,katalizator,przepływka,termostat,pomka sprzęgła,wentylator klimy,przekaźnik kierunków zacina się,maglownica posiada luzy,kolumna kierownicza ma luzy na łożyskach,trzeszczenie deski ,łatwe przeciekanie ,nie wspominam o module konfortu ,mikroswitchach i innych rzeczach,które poprawiałem :( .Sorry,ale musiałem to napisać,bo boje się co następne się popsuje :/ Czy u Was też są takie problemy ?? Jedno wiem,że nie sprzedam go,bo poprostu podoba mi się jego styl(no chyba,że na nowszego passata,ale nie wersji B6 ;):P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlugiiii ; Na początek sprawdź bezpiecznik nr 40 - on odpowiada za zabezpieczenie sygnału dźwiękowego w 3B lub ( i ) na płycie przekaźników górnej - gniazdo nr 1 ; tam jest przekaźnik sygnału .Piszesz o" tasiemce przy kierownicy" , to być może właśnie Ty coś spowodowałeś przy ściąganiu , że klakson " zaniemógł".Tak sobie gdybam... Sprawdź bezpiecznik i przekaźnik i pisz jakie efekty .:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak na razie się nic nie psuje. A jeżdżę już rok. Zobaczymy co dalej. No może poza paroma pierdułami. Wypadł mi wężyk od sprysków, spaliły się żarówki, zepsuła się (czytaj zaśniedziała) klamka tylnej klapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyba z tym paskiem naprawde zle trafiles umnie narazie wszystko ok jeszcze nic mi niesiadlo bo kupilem go z walnientym klaksonem i jeszcze tego nienaprawilem niewiem co jest ale sadze tez ze to tasiemka tylko niewiem jak sie doniej zabrac i pozatym niedziala mi zamek bagaznika i musze z kluczyka otwierac ale jakos to musze naprawic jak znajde troszke czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno tasiemka przerwana,bo już rozebrałem i naprawiłem ;) Zanim zabrałem się za naprawe sprawdziełem bezpiecznik ,a później zwarłem we wtyczce do tej tasiemki 2 x brązowe i klakson się odezwał.

 

No chyba,źle trafiłem lub jestem za pedantyczny jak na samochody :P Czasami to plus,że coś się popsuje,bo na czymś człowiek musi się uczyć ;) tylko szkoda,że to na swoim akurat :(:P

 

Zapomniałem dodać jeszcze o wymianie : Koło dwumasowe, komplet sprzęgła i N75 ;) Odrazu odpowiadam na pytania \stwierdzenia : Czasami żal mi tej kasy,ale chce auto doprowadzić jak nowe,bo na nowe mnie nie stać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poczym poznac ze kolo dwumasowe padlo i jaki koszt jest takiej wymiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość irzik85

Witam jestem nowy bo zarejstrowałem sie dziś :) kupiłem paska w niedziele i już go sprawdziłem ale mam problem z klaksonem i lusterkami klakson sie nie odzywa a elektryczne lusterka nie działają znacie jakieś podobne problemy jak tak to z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności