Skocz do zawartości
tomek0701

Konsola w tunelu środkowym 3B

Rekomendowane odpowiedzi

w moim pasku mam w tunelu środkowym schowek na kasety, orientujecie się czy w 3B przed liftingiem była wersja konsoli z miejscem na zmieniarkę zamiast schowka na kasety? jeżeli nie to gdzie oryginalnie znajdowała się zmieniarka w sedanie o ile w ogóle miejsce dla niej było przewidziane. z góry dzięki za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się jeszcze ze zmieniarką w miejscu schowka na kasety, więc raczej chyba tam nie było. Chociaż może, w którymś VW widziałem tam zmieniarkę, ale to nie był 3B.

Zmieniarka oryginalnie jest w bagażniku po lewej stronie, w schowku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie spotkałem się jeszcze ze zmieniarką w miejscu schowka na kasety, więc raczej chyba tam nie było. Chociaż może, w którymś VW widziałem tam zmieniarkę, ale to nie był 3B.

Zmieniarka oryginalnie jest w bagażniku po lewej stronie, w schowku.

hmm w schowku? w innym wątku w który założyłem ustaliliśmy że w schowku oryginalnie jest apteczka. chyba ze mówisz o tym poniżej w podłodze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toż ustaliliśmy, że albo zmieniarka albo apteczka. Nie u wszystkich apteczka była po lewej stronie. Krawcol przecież Ci napisał, że u niego po lewej stronie jest zmieniarka i TV tuner, podobnie powinno być w sedanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniarka, Tuner TV, Navi - wszystko było oryginalne montowane po lewej. Nie wiem jak z anglikami ;)

 

Jeżeli tak bardzo zależy Ci na oryginalnej zmieniarce w "kabinie" to masz dwie możliwości:

- wymiana tunelu środkowego na ten z 3BG (da się, opisy na forum)

- przerobienie konsolę środkową tak aby miała 3 szuflady 1DIN a nie 2 - opisy na forum. Wtedy w pod radiem montujesz też zmieniarkę

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam @ll

Ramka / Stelaż zmieniarki do bagażnika a konkretnie do schowka po lewej stronie w sedanie wygląda tak:

 

199c9ad988af3144.jpg

 

A tak wygląda ze zmieniarką:

 

1df6bcb7d90ba894.jpg

 

i ostatni link :)http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=36041

Pozdrawiam @ll

Edytowane przez przybora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos podac nr częsci tego stelazu na zmieniarke do kombi:)?

pozddrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3b9 035 112 b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności