Skocz do zawartości
Supernorby

Passat 10/1996 a pomarańczowe kierunkowskazy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w passacie z końca 96 roku mogą być fabrycznie zamontowane biale kierunkowskazy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien mieć wszystkie pomarańczowe. Tym bardziej, że był autem na pokaz. Takie jest moje zdanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien mieć pomarańczowe ale bywa często, że pod koniec roku montowane są podzespoły na model nowszy rocznikowo. Tak pewnie było w tym przypadku, zwłaszcza, że to był model pokazowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość uki145

Witam! moim zdaniem powinien miec pomarańczowe. z tego co pamiętam to nawet passaty z 97 roku miały pomarańczowe wraz z zielonym podświetleniem wskaźników( jak odbierałem passata w maju 97 roku , z reszta wymieniony pozniej na gwarancji, to wszystkie miały zólte kierunki. zmiana nastapiła wiec najwczesniej w drugiej połowie 97 roku.dzwon ,alebno poprzedni własciciel sobei wymienił . ja bym nie przywiazywał do tego wielkiej wagi tyko dokładnie sprawdził stan auta ( grubosc lakieru ,podłuznice itd) . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj numer VIN tego passata. WVWZZZ3BZVE007938 Wg. informacji znalezionych w necie literka V oznacza rok 1997. Kumpel sie troszke uspokoił, niepotrzebnie namieszałem mu w głowie chyba :))

 

Polecam tą stronę: http://www.abvwc.org.uk/vw_vin.htm

tutaj zdekodujecie sobie numery VIN waszych Volkswagenów :)))

 

Scaliłem 2 posty. Używaj opcji 'edytuj'. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój jest z kwietnia 1997 i oryginalnie mial pomaranczowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, skąd teoria o jakichś dzwonach?

Ja swojego kupiłem 3 lata temu i też miał białe kierunkowskazy. Dziś przed chwilą wymieniłem żarówki - najnormalniej w świecie złuszczyła się pomarańczowa farba z żarówek i stąd białe światło.

Duży - ale tu chodzi o całe klosze pomarańczowe a nie żarówki :D To się raczej nie łuszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj policjant podczas kontroli stwierdził mi, że nie moge miec pomaranczowych kierunkow w aucie, tylko musze miec biale. Mam co prawda po prostu oklejone cleary pomaranczowa folia, ale powiedzial ze chodzi tylko o kolor klosza. Pokazalem mu na telefonie, zdjecie kierunku pomaranczowego ( tego w taka siatke, nie przezroczystego), to stwierdzil, ze to wersja usa. Czy faktycznie nie moge miec pomaranczowych kierunkowskazow? sa na to jakies paragrafy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam cleary oklejone pomaranczowa folia ale pokazalem mu zdjecie takich jak z linka, to stwierdzil ze tez nie moga byc , bo maja kolor pomaranczowy :zip

Edytowane przez rzelik7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm no wiesz Passaty B5 z 96 wyjeżdżały z pomarańczowymi kierunkami z fabryki tak więc mogą takie być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos takiego mam :)Snapchat-1068929562991191297.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności