Skocz do zawartości
Gość mare13

otwieranie szyb przyotwieraniu centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mare13

Witam,

Przy otwieraniu drzwi pilotem otwiera mi się oczywiście centralny zamek i otwierają się do połowy szyby. Czy wie ktoś może jak to zrobić aby szyby się nie otwierały?

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzymać długo przekręconego kluczyka,pewnie Ci nie odbija zamek i dlatego tak się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież napisał, ze otwierał pilotem...., może jest ustawione zbyt duze opóźnienie na module i się zaczynają otwierać tak jak przy przytrzymaniu kluczyka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mare13

Noi właśnie, otwieram pilotem :) Tak się zastanawiam czy jest tak specjalnie ustawione czy jednak to jakaś anomalia na module, no i czy moge to zrobić sam czy jednak musze podjechać do elektryka....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam źle przeczytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Noi właśnie, otwieram pilotem :) Tak się zastanawiam czy jest tak specjalnie ustawione czy jednak to jakaś anomalia na module, no i czy moge to zrobić sam czy jednak musze podjechać do elektryka....?

 

Moduł komfortu fisiuje, powinny sie otwierac po wcisnieciu i trzymaniu przycisku otwierania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mare13

nadal nic nie wiem ale dzięki za kilka wskazówek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za długo trzymasz wciśnięty przycisk otwierania, dlatego szyby zjeżdżają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mare13

No coś Ty :) Zresztą próbowałem różnie krótko, ,długo, dwa na raz i nic szyby schodzą i tak do połowy...Chyba jednak udam się do jakiegoś fachowca od alarmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wina tu bedzie po stronie alarmu

jest poprostu ustawiony zbyt dlugi czas podawania napiecia badz masy na centralny zamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem w golfie 3, wystarczało odpiąć klemę z aku na chwilę i wszystko wracało do normy ( oczywiście na jakiś czas). Jest to wina alarmu (głupieje), albo zmienisz centralkę albo polubisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mare13

dzięki za podpowiedź ,spróbuje odpiąć klemy i podłączyć ponownie...mam nadzieje że to pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mare13

Niestety odpięcie klemy nic nie dało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie czeka Cię wizyta u magika;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty :) Zresztą próbowałem różnie krótko, ,długo, dwa na raz i nic szyby schodzą i tak do połowy...Chyba jednak udam się do jakiegoś fachowca od alarmów.

A jak zamkniesz auto zaraz po otwarciu to tez sie domykaja czy nic sie nie dzieje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość polo144

A może spróbój na chwile rozłączyć alarm i ponownie podłączyć. U mnie też sie okna otwierały przy otwieraniu samochodu pilotem po odcięciu zasilania do alarmu awaria ustała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dodatkowo dokładany alarm to masz ustawiony zbyt długi czas otwierania/zamykania centralnych zamków. Sterowanie centralnym zamkiem ma czasy 0,7s lub 3s. Jeśli ustawione jest na 3 sekundy to po czasie 1 s przez kolejne dwie będą reagowały też szyby. Jeśli alarm jest programowany z pilota to nie ma problemu, jeśli tylko fabrycznie to pozostaje wymiana centralki alarmowej na inną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mare13

Akumulator już odłączałem i podłączałem ponownie ale to nic nie dało,nadal szyby się otwierają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A alarm masz dokładany czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności