Skocz do zawartości
Gość mismisiomisiasty

Biały dym z wydechu tylko przy włączonej klimatyzacji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mismisiomisiasty

Witam bardzo serdecznie! Czerpałem dużo wiedzy i opini z waszych wypowiedzi i doświadczeń ale nie natknołem się na taki temat jaki mnie się przytrafił. Jestem właścicielem Passata B5 z 2001 r i mam chyba dość nietypowy kłopot a mianowicie przy włączonej klimatyzacji z wydechu wydostaje się dość sporo białego dość gęstego dymu, po wyłączeniu klimy dym po chwili znika. Oczywiscie zanim do tego doszedłem sprawdziłem czy bierze płyn a może trochę oleju ale nie. Czy ktoś z was miał z takim zjawiskiem do czynienia i czy to jakas usterka np. katalizatora. Proszę o pomoc :) Dziękuje i pozdrawiam z Krakowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem to samo w Audi A4 (benzynka)-też się zastanawiałem. Poprostu jeździłem i już nic się nie działo.

W PassacieTDI nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mismisiomisiasty

Jest to jakieś pocieszenie, ale wolałbym wiedzieć co jest przyczyną takiego zachowania się samochodu :) Czekam na dalsze odpowiedzi, może ktoś jeszcze miał coś takiego i się tego pozbył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mismisiomisiasty

Jest juz pewna jasność i rozwiązanie. Nie wiem jakie ma to dla siebie znaczenie ale miałem oprócz białego dymu wydobywającego się z wydechu przy włączonej klimatyzacji miałem także falujące obroty. Z przeczytanych postów wyczyściełem przepustnice środkiem do czyszczenia tej właśnie części i po testach okazało się że białego dymy z wydechu przy włączonej klimatyzacji jest o wiele mniej a niekiedy prawie wcale. Tak tylko podpowidam i oznajmiam :) Pozdrawiam !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko chodziło jak należy a dymił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności