Skocz do zawartości
Gość dziubus2503

gujmowy prdal hamulca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dziubus2503

witam wszystkich mam problem mianowicie taki ze po raz drugi nawalily hamulce tzn. pedal hamulca jest gumowy nie podaje plynu a na dodatek ostatnio podczas jazdy zablokowalo mi kolo przednie prawe i tylne lewe pompa hamulcowa zostala wymieniona a jednak okazalo sie ze to nie to pomocy ostatnio jezeli to ma cos dotyczyc wymienilem wszystkie kloci pompe uklad zostal odpowietrzony jak wczesniej wspomnialem nie wiem co jest grane mam passka 1.9TDi 110KM 99rok afn pozdro all POMOZCIE :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubus2503

dodam mianowicie ze zadnych wyciekow nie ma i nie bylo plynu nie ubywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziubuś edytuj posty. oraz popraw błędy bo ni cholery niektórych wyrazów nie można z niczym skojarzyć. To jakby mieszanina polskiego z czeskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zacząć od dokładnego odpowietrzenia układu hamulcowego. Najlepiej wymienić płyn hamulcowy na nowy, preferuję metodę podciśnieniową. Po wymianie pompy hamulcowej mogło jeszcze zostać powietrze w przewodach. Blokowanie koła wskazywało by na zacisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McKuch

Jak rozumiem pierwsza awaria hamulcow dotyczyla zablokowania kol,zostala wymieniona pompa i teraz masz problem z gumowym pedalem hamulca. Tak jak pisal kolega wasil1 zaczalbym od porzadnego odpowietrzenia ukladu. Zastanawiam sie tylko jak sie ma uklad ABS do tych zablokowanych kol.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj to co napisałeś włącznie z tematem ale powoli, bardzo powoli a później popraw. Urządziłeś sobie z forum bezwzrokową naukę pisania na klawiaturze :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubus2503

a tak wogole to co to za metoda odpowietrzania ukladu "podcisnieniowa"

pierwsza awaria dotyczyla jak juz wspomnialem gumowego hamulca nie podawalo plynu gdy chcialem odpowietrzyc wiec zawiozlem do mechanika auto ktory przacyje w serwisie VW wymienil mi pompe plyn i na moje zyczenie klocki przod i tyl po przejechaniu jakis 300km. jadac ok 100 zablokowalo mi przod pasazera i tyl kierowcy zeby odblokowac kola poprosto zapowietrzylem go znowu i zawiozlem spowrotem i teraz mamy lamiglowke bo ani on ani ja nic nie mozemy zrobi

a czy pompa ABS moze miec z tym cos wspolnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to co to za metoda odpowietrzania ukladu "podcisnieniowa"

 

Jest ładnie opisane na forum użyj wyszukiwarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to co to za metoda odpowietrzania ukladu "podcisnieniowa"

pierwsza awaria dotyczyla jak juz wspomnialem gumowego hamulca nie podawalo plynu gdy chcialem odpowietrzyc wiec zawiozlem do mechanika auto ktory przacyje w serwisie VW wymienil mi pompe plyn i na moje zyczenie klocki przod i tyl po przejechaniu jakis 300km. jadac ok 100 zablokowalo mi przod pasazera i tyl kierowcy zeby odblokowac kola poprosto zapowietrzylem go znowu i zawiozlem spowrotem i teraz mamy lamiglowke bo ani on ani ja nic nie mozemy zrobi

a czy pompa ABS moze miec z tym cos wspolnego

Kolego poradzę ci coś. Zainstaluj sobie Mozilla Firefox i tutaj jest słownik który za ciebie będzie poprawiał błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności