Skocz do zawartości
Passatb5tdi90km

Jakie radio masz????

Jakie radio masz  

1 057 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie radio masz



Rekomendowane odpowiedzi

Blaupunkt Rns 149, ogólnie radio tylko do słuchania radia i navigowania ;) Do słuchania muzy..... odpada

Podświetlenie do bani i brak mozliwości odtwarzania polskiej płyty do Navi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakiegoś tam Kena. Nie chce mi się sprawdzać, jakiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Alpine CDE-9828RB do słuchania dobrej jakości muzy bardzo dobrze gra i wyglada zrobiłem sobie w autku małe car audi 8x głośniki w tym 4x nisko tonowe i 4x wysoko i jeden sub. ogulnie spoxik gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bdx

U mnie w konsoli siedzi jakis MFD, jaki model to dokladnie nie wiem pomimo, że mialem okazje już zobaczyć wszystkie naklejki jakim zostal oblepiony.. W każdym razie:

+ wyswietlacz

+ mozliwosć podłączenia zewnętrznego audio i video

+ ładnie komponuje sie z konsolą :)

- trudność w podłączeniu zewnętrznych urządzeń audio video

- świrujący RDS ( podpisy stacji )

- brak odczytu płyt audio bez zmieniarki

- trzeszczące stacje radio ( to raczej wina anteny..(mimo to denerwuje w sprzecie za taką cenę)

 

Zamieszczam nalepe z obudowy, moze ktos pomoże mi zidentyfikować..w ankiecie klikam MFD

img03955oa.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi stare poczciwe Alpine TDA mocno poprzerabiane. Wyrzucony jest naped od kaset, dodane drugie wyjscie na wzmacniacz, rozdzielony panel od reszty. Mial byc sterownikiem zmieniarki i tunerem radiowym, z czego zdaje egzamin. Wyglada nienajlepiej ale i tak go nie widze wiec nie robi roznicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie siedzi stare poczciwe Alpine TDA mocno poprzerabiane. Wyrzucony jest naped od kaset, dodane drugie wyjscie na wzmacniacz, rozdzielony panel od reszty. Mial byc sterownikiem zmieniarki i tunerem radiowym, z czego zdaje egzamin. Wyglada nienajlepiej ale i tak go nie widze wiec nie robi roznicy.

 

widzialem tylko panel i sluchalem jak gra - fajnie fajnie :D Z tym panelem to spoko pomysl tez mysle o czyms takim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian
mnie siedzi stare poczciwe Alpine TDA mocno poprzerabiane. Wyrzucony jest naped od kaset, dodane drugie wyjscie na wzmacniacz, rozdzielony panel od reszty. Mial byc sterownikiem zmieniarki i tunerem radiowym, z czego zdaje egzamin. Wyglada nienajlepiej ale i tak go nie widze wiec nie robi roznicy.

 

ja mam poczciewe CD JVC 4x25W i brakuje mi wyjscia na wzmacniacz. moze wiesz gdzie sie (czy jest duza trudność) wpiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja tego nie robilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam poczciewe CD JVC 4x25W i brakuje mi wyjscia na wzmacniacz. moze wiesz gdzie sie (czy jest duza trudność) wpiac?

 

Przy aktualnych cenach tego sprzetu na aukcjach chyba bardziej opłaca się zmienic na inne z odpowiednim wyjściem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian
ja mam poczciewe CD JVC 4x25W i brakuje mi wyjscia na wzmacniacz. moze wiesz gdzie sie (czy jest duza trudność) wpiac?

 

Przy aktualnych cenach tego sprzetu na aukcjach chyba bardziej opłaca się zmienic na inne z odpowiednim wyjściem :-)

 

jestem przywiazany do tego radia, jest stare wiec nikt mi go nie ukradnie, a poza tym ma zielone podswietlenie- idelanie pasuje do zegarow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną Pioneer DEH- P7400, 4 x JBL GTO 625e, 1x JBL gto sub 300 W, do tego wzmak -ale nie wiem jaki bo już był

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony MP30, podszybie oryginalne z VW, drzwi przd 16stki Blaupunkt, gwizdki w slupkach, tyl - 6x9 Helixy plus bagaznik Subwoofer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

ja jak narazie kilka testowalem i najbardziej pasuje mi pioneer. mialem chwilke sony gt500, ale polowe tanszy pioneer 2800mp gra lepiej (jak dla mnie).

 

W planie:

1. Radio Pioneer 6800mp

2. Naped dvd do schowka

3. Monitorek w tym schowku (polce, wnece) pod popielniczka

4. Monitory w zaglowki

 

Glosniki juz mam, boschmanna (smiejcie sie :) ) ale taki niespotykany model, zestaw separowany na zwrotnicach (16 cm drzwi plus tweeterki tez w drzwiach) plus 10tki na podszybiu. Gra to wszystko ladnie i czysto, porownywalem z Phase i jest naprawde dobrze....Mam jeszcze zalozone takie 4'x6' z tylu w fabrycznych miejscach, ale lipa straszna o bede to wlasnie przerabial. Myslalem o zabudowie bagaznika, wzmacniacz, 2 25cm woofery, dwie trzynastki midrange i dwa tweeterki, ale chyba narazie wrzuce jakies 6'x9', no i oczywiscie zrobie wreszcie zabudowe (z mdfu) boczkow, bo trzaski wydobywajace sie z nich doprowadzaja mnie do pasji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG LAC-M1500R bodajze i oryginalne glosniki podszybne. Jestem zadowolony, w samochodzie nie potrzebuje wiecej, w korku to i tak jest rewelacja, a na trasie gra cicho, zebym CB slyszal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony CDX L400X i 2 głośniki z przodu.

Nie jestem melomanem, wzmacniacze i tuby mnie nie kręcą, to co mam mi wystarcza w zupełności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mefyoo

Jakie polecacie mi radyjko co ma 4 wyjścia na wzmacniacz + 2 na suba czyli wsumie 6 wyjść na wzmacniacz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koko
Jakie polecacie mi radyjko co ma 4 wyjścia na wzmacniacz + 2 na suba czyli wsumie 6 wyjść na wzmacniacz ?

 

Sony GT 500, ma wszystko co chcesz plus wejscie AUX i wyswietlacz organiczny, sterowanie subwooferem, BBE, mase innych bajerow, dobry korektor.

U mnie kosztuje 729 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mefyoo
Jakie polecacie mi radyjko co ma 4 wyjścia na wzmacniacz + 2 na suba czyli wsumie 6 wyjść na wzmacniacz ?

 

Sony GT 500, ma wszystko co chcesz plus wejscie AUX i wyswietlacz organiczny, sterowanie subwooferem, BBE, mase innych bajerow, dobry korektor.

U mnie kosztuje 729 zl

 

Troszke dogie, ja myśle teraz o sony czarnym panelu . Wsumie to wolal bym jakąś inną marke niż sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności