Skocz do zawartości
Zet

mrugająca kontrolka temperatury i poziomu płynu chłodzącego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem od niedawna posiadaczem B5 a wcześniej miałem B3 i nie miałem takiego dziwnego objawu.... otóż podczas jazdy autem jest wszystko ok po przejechaniu jakiś 25km gdy zwalniam przed skrzyżowaniem na biegu wyskakuje mi czerwona kontrolka "temperatury i poziomu płynu chłodzącego" na dodatek zapiszczała około3 razy. sprawdziłem temperaturę i była troszkę przed90 stopniami, poziom płynu jest między minimum a maximum. nie wiem czy to ważne ale zanim cosik takiego zaczęło sie dziać skasowałem za pomocą przycisków na liczniku "x" i "y" wyświetlanie sie "service"powiadamiającym aby zmienić olej w silniku.Szukałem na forum B5 i nie znalazłem proszę o szybką pomoc bo nie wiem co zrobić a sie martwię...:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nikt mi niepomoże...mimo że dolałem płyn dalej mi sie zapali od czasu da czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

O ile się nie mylę za tą kontrolkę odpowiedzialny jest czujnik który jest na dole zbiornika płynu.

Być może pojawia się tam jakiś niekontakt i stąd problem - nie widzę inaczej :)

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki że przynajmniej ty próbujesz pomóc...zaglądałem pod ten zbiorniczek i wygląda wszystko ok...można go jakoś wyciągnąć i przeczyścić czy cosik takiego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem w ETCE i nie wygląda żeby to było wyjmowalne ani jako część zamienna - jedyne co to możesz odpiać wtyczkę i poczyścić styki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo wszystkim za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności