Skocz do zawartości
Zyndram

Instalacja gazowa do 2.8 V6

Rekomendowane odpowiedzi

co mam robić?

Kolego za szybko chciałeś zacząć oszczędzać. Zestaw budżetowy, a i monter niezbyt kumaty jak widać.

Najlepszym wyjściem to zmiana fachowca, który to ogarnie. Tylko na dłuższą metę tego zestawu nie da się ogarnąć. Jesteś pewien, że Stag 4 Eco w silniku 6 cylindrowym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stag Eco tak jak Grucha pisze chyba szedł tylko do 4 garów ale mogę się mylić, na tych gratach to pojedzie ale 1.6 do 2.8 potrzeba mocniejszy reduktor i wydajniejsze wtryski, waldemary nadają się do cieniasa i to też nie ma pewność jak będzie chulac, na. LPG oszczędza się po montażu a nie przed. Chytry dwa razy płaci. Musisz połowę gratów zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterownik pewnie jest jakiś na 6 garów i pewnie od biedy da radę . Trzeba dorzucić drugiego zavolaka , bo jeden to żart i od biedy jak ktoś to dobrze wystroi to i na waldemarach pojeździ z 5 tys :) .. Pewnie tanio było . Cóż.

Pojechać do złodziei z kimś kto ma pojęcie o gazie i powiedzieć że albo robią jak trzeba albo niech zabierają.

 

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego za szybko chciałeś zacząć oszczędzać. Zestaw budżetowy, a i monter niezbyt kumaty jak widać.

Najlepszym wyjściem to zmiana fachowca, który to ogarnie. Tylko na dłuższą metę tego zestawu nie da się ogarnąć. Jesteś pewien, że Stag 4 Eco w silniku 6 cylindrowym??

kolego nie chciałem oszczędzać za instalacje dałem 3000 nie znam sie na tym taka mi kolo załozył i stwierdził że da rade ten motor ogarnąć co do zmiany fachowca chyba już za późno instalka ma 2 mieś jest na gwarancji w kwitach jest wpisane stag 4 eco ale sprawdze dokładnie tak niestety jest jak ktoś sie niezna to ci szit zamontuja tym bardziej że zakładał mi instalke do paska 1,8 t i wszystko było OK

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Sterownik pewnie jest jakiś na 6 garów i pewnie od biedy da radę . Trzeba dorzucić drugiego zavolaka , bo jeden to żart i od biedy jak ktoś to dobrze wystroi to i na waldemarach pojeździ z 5 tys :) .. Pewnie tanio było . Cóż.

Pojechać do złodziei z kimś kto ma pojęcie o gazie i powiedzieć że albo robią jak trzeba albo niech zabierają.

 

 

Pozdr

zobacz tu mam cały zestaw to co na kwicie7701919546ebb0fcmed.jpg więc co mam temu gościowi powiedzieć w końcu instalacja jest na gwarancji czego mam sie trzymać przy rozmowie z insztalatorem żeby w końcu to jakos jechało

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

i po jeździe na gazie wywala mi takie błędy gdzie niedzieje sie to przy jeżdzie na PB ostatnio zrobione 300 km i nic po przełączeniu na gaz5166a85147adc0c3m.png

Edytowane przez milo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego nie chciałem oszczędzać za instalacje dałem 3000 nie znam sie na tym taka mi kolo załozył i stwierdził że da rade

Na fakturze też masz 3000zł wpisane??

W sumie znam warsztaty w swojej okolicy co za tą kasę zamontują Hany/Barracudy, AC-R01 250/KME Gold i Staga 300 ISA II/6...

Także nie dość, że zestaw założył budżetowy to jeszcze Cię skasował....

Hmm... Teraz pytasz, a gdzie byłeś przed montażem?? ;)

Krótka piła, albo gość doprowadza to do ładu, albo demontuje zestaw...

 

zobacz tu mam cały zestaw to co na kwicie

Sprawdź fizycznie co siedzi pod maską: elektronika, reduktor, wtryski możesz zrobić foty jak to umieszczone jest...

A co do błędów to najpierw trzeba by przejrzeć instalacje od wtryskiwaczy jak się fachman tam wpiął i czy gdzieś coś nie jest luźne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stag 4 Eco na papierze coś tu nie gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stag 4 Eco na papierze coś tu nie gra

co masz na myśli ? bo zaczyna wychodzić że gość ewidentnie mnie w uja zrobił

czyli jakby były inne wtryski to by cos dało chodzi mi o spalanie jechać jakoś jedzie ale spalanie na granicy 26 lit. to chyba lekka przesada co robić bo i juz tak po ptokach

Edytowane przez milo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stag 4 do 4 cylindrów a masz 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stag 4 do 4 cylindrów a masz 6

witam wlaśnie chcę sprawdzić w aucie tylko sterownik jest schowany w tam gdzie komp od auta w tej puszce pod maska czyli niemożliwe rzeby tam siedział taki sterownik jak mam w kwicie napisany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tam jest to zdejmij podszybie i zrób zdjęcie powiemy co tam Ci wsadził. Stag 4 nie może tam być, jeśli jest stag to pewnie 300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli jakby były inne wtryski to by cos dało

Na to nie licz bo już gorszych na rynku nie ma... ;)

Jeśli tam jest to zdejmij podszybie

W 3B nie ma podszybia pucha kompa widoczna jest po otwarciu maski. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grucha ja miałem czerwone waldemary w AJQ na doładowaniu 1.2 a co nie da się? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da , ale tu nie chodzi o same wtryski tylko Zavolaka , który więcej jak 140KM nie obskoczy i po temacie . Na Waldemarach jakoś to będzie jeździło , ale na jednym Zavoli nie . Dorzucić drugie zavoli , sprawdzić dlaczego wali błędami wtrysków i najlepiej wsadzić Barracudy (dysza 2.6) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grucha ja miałem czerwone waldemary w AJQ na doładowaniu 1.2 a co nie da się?

Nie w takich furach się Valdki widziało i "jakoś" to pracowało. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze dopiero odpisuje ale praca w wyjeździe sterownik jest jednak Stag 300 -6 isa 2, z jakimś oprogramowaniem 10v ,i teraz pytani koledzy czyli jak wpadnie drugi zavolak to coś sie z tym spalaniem zmieni bo na butli 59l robić 189 km to chyba mala przesada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sterownik jest jednak Stag 300 -6 isa 2

To co za baran w homologacji pisze Stag 4-ECO?? ;)

 

jak wpadnie drugi zavolak to coś sie z tym spalaniem zmieni

To pół sukcesu potem pozostaje jeszcze odpowiednie wystrojenie. ;)

Wtryski bez szału, ale coś tam na nich pojeździsz zanim zarobisz na drugie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz jeszcze jedno pytanie jeżeli zavoli zeta S obrobi 250 koni to co mi da ten drugi bo nie rozumiem ostatni oglądałem tego zavoli i zauważyłem że na jednym z króćców nie jest założony przewód coś o przekroju wężyka akwariowego o tutaj i nigdzie nie widzę żadnego wężyka żeby zleciał czy coś ,czy tak ma być?2efd268225ea14cam.jpg

Edytowane przez milo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretyczne 250 w rzeczywistości mówi co innego. :)

To na zdjęciu to króciec zaworu bezpieczeństwa może być tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250 , a w rzeczywistości 140 :) Wszystko zostało już przećwiczone , ale widzę że szukasz dziury w całym.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakaś straszna cena te 3000. Ja za tyle zamontowałem LPGTecha + HANY + KME Gold i butlę 65l... Może lepiej wymienić tego Zavolaka na Golda i nie mieć plątaniny węży pod maską?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności