Skocz do zawartości
Gość PabloWX

Moduł 1J0 959 799 R

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PabloWX

Witam,

Mam pytanie, czy ten moduł będzie współpracował ze scyzorykiem i czy da się tu ustawić domykanie szyb z pilota? Jesli tak, to na jakiej częstotliwości musi być scyzoryk.

Z góry dzięki za info.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek27

Mam ten sam modul i jak dotad nie doczekalem sie odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PabloWX

Pytałem w serwisie VW i gość powiedział, że ten moduł nie będzie pracował z pilotem, jednakże ja nie do końca wierzę w to, co tacy "znawcy" mówią, bo parę razy już się przejechałem. Jak coś będę wiedział wiecej to napiszę, niestety ostatnio krucho z wolnym czasem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnawiam zapytanie

mam ten sam moduł i przy zakupie paska powiedział sprzedawca ze piloty sa u wczesniejszego właściciela... było mineło jakos nie było czasu sie po nie zgłosic a teraz chciałbym takowy pilot dokupic... wiec tu moje zapytanie czy ten moduł obsługuje pilot?

i czy pilot nie moze byc z innym nr? i jeszcze jedno jesli w/w rzeczy byłyby mozliwe to jaka czestotliwosc pilota? z góry dzieki za pomoc

edit:

moze mogłby ktos sprawdzic (bo ja nigdzie znalezc nie moge) jaki pilot bedzie pasował do tego modułu?

Edytowane przez niosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten moduł nie jest sterowany falami radiowymi,oraz ma sterowanie okien tylko z przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie tu moje pytanie... dlaczego w pasku jest dioda przy szybie? i dlaczego vagiem odczytuje ze zakodowany jest jeden pilot? juz przyjmując ze gosc okłamał mnie przy zakupie auta.,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vagiem odczytuje ci że jest zakodowany jeden pilot, czy jeden kluczyk? bo to jest różnica.Dioda jest niezależnie czy jes sterowany z pilota czy nie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vag odczytuje ze zakodowany jest jeden pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to cię przekona,wynika z tego że sterowanie radiowe jest możliwe w module z literką S

Etka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee... a juz myslałem... czyli sprzedawca samochodu kłamał<wnerw> dzieki bardzo za zainteresowanie i za fatyge;) pozdro all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Markus236

Witam posiadam taki sam moduł już wiem że pilota do tego nie ma ale czy wymiana modułu da możliwość otwierania z pilota?? i czy wystarczy tylko wymienić moduł i aktywować pilota dodam że mam tylko przednie szyby elektryczne.........

Edytowane przez Markus236

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam posiadam taki sam moduł już wiem że pilota do tego nie ma ale czy wymiana modułu da możliwość otwierania z pilota??

Tak

i czy wystarczy tylko wymienić moduł i aktywować pilota

Prawdopodobnie jeszcze antena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam moduł 1CO 959 799 B i w zaden sposob nikt nie moze zakodowac dwuch kluczy ,juz nie mam nerwow na to .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności