Skocz do zawartości
Gość domek92

Zmieniarka do Passata b5 3bg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość domek92

Witam.

 

Kupiłem Passata b5 3bg, który nie wiedzieć czemu nie ma zmieniarki CD. Szukałem chyba już wszędzie(podłokietnik,bagażnik, itd). Widziałem w Touranie który ma taki sam podłokietnik jak ja, że miał zmieniarke w nim. Wydaje mi sie, że zmieniarka kiedyś była ale ktoś sobie ja poprostu wziął. Mam oryginalą navi MFD i chciałbym do niej mieć jakąś najlepiej oryginalną zmieniarkę. Gdzie można znaleźć kable od zmieniarki? Czy zmieniarka MFD2 podejdzie do nawigacji MFD? Mam nadziej, że pomożecie i podacie jakieś propozycje ciekawych zmieniarek CD.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigi121

Zmieniarka na CD znajduje sie w bagazniku, na lewej ściance(w tym schowku) lub w schowku pasazera. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja na Twoim miejscu nie kupował bym zmieniarki a jakiś odtwarzacz DVD, on otwiera i MP3 i CD, więc po co zmieniarka ;)

wiem to z praktyki, najpierw założyłem zmieniacz a za chwilę dvd i teraz w zasadzie nie korzystam ze zmieniarki.

gotowe zestawy DVD dostaniesz na allegro, razem z adapterem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość domek92

bigi121 właśnie szukałem w tych miejscach i jej nie mam. jjacekkx gdzie sobie zamontowałeś ten odtwarzacz DVD? Na nawigacji fajnie sie ogląda filmy? Zastanawiałem się nad Tunerem TV ale nie wiem za bardzo jak sie za to zabrać i jakie są dobre, żeby kupić. A trzeba do Tunera jakąś antene nową?

jjacekkx jaki sobie kupiłeś ten odtwarzacz,za ile i jak zamontowałeś, bo może i masz racje po co kupowac zmieniarke jak można odtwarzać i mieć wypas.

 

pozdrawiam i dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek ma odtwarzacz w podłokietniku, ja mam w półce pod kierownicą (powiększyłem ją)

 

sterowanie z pilota, odtwarzacz czyta wszystkie formaty na CD i DVD

 

widzę że już troszkę potaniało http://www.allegro.pl/item379834343_dvd_phantom_divx_mp3_cd_vcd_multimedia_adapter_.html

 

podłączenie jest proste ;) więc powinieneś dać radę ;)

 

filmy sie fajnie ogląda, ale najlepiej jak są z polskim lektorem ;)

 

daruj sobie tuner tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość domek92

ok, dzięki. A do podłokietnika bez problemu weszło? Nie trzebabyło powiększać go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz podłokietnik ori to nie ma żadnego problemu, wystarczy tylko dokupić ramkę za 5 pln ;)

 

a jak chcesz mieć wypas to koniecznie zobacz ten temat, ostatni post :)

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=5408&highlight=monitorki+zag%B3%F3wkach&page=2

Pozdrawiam

ps.faktycznie potaniało :(, ja za sam odtwarzacz tyle płaciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość domek92

Bardzo dziękuje za pomoc.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem dziś Passata B5 1.9 TDI 99r. z navi MFD tyle, że bez zmieniarki ani bez żadnego dvd. Pomoglibyście mi znaleźć jakieś tanie dobre dvd/mp3 do podłączenia pod NAVI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomoglibyście mi znaleźć jakieś tanie dobre dvd/mp3 do podłączenia pod NAVI?

 

poczytaj forum jest juz kilka takich tematow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się podepnę pod temat a mianowicie zastanawia mnie co się znajduje nad zmieniarka w bagażniku bo mam zmieniarkę i nad nim miejsce jest puste i zastanawiam się co tam mogło być bo szukałem ale nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja się podepnę pod temat a mianowicie zastanawia mnie co się znajduje nad zmieniarka w bagażniku bo mam zmieniarkę i nad nim miejsce jest puste i zastanawiam się co tam mogło być bo szukałem ale nie znalazłem

 

Niektóre wypaśne wersje miały jeszcze system audio ze wzmacniaczem i właśnie tam się on znajdował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niektóre wypaśne wersje miały jeszcze system audio ze wzmacniaczem i właśnie tam się on znajdował

 

Albo tuner TV - wtedy wzmak wędrował na stronę prawą

 

wzmakkz3.jpg

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niektóre wypaśne wersje miały jeszcze system audio ze wzmacniaczem i właśnie tam się on znajdował
a no to chyba będzie u mnie właśnie to tzn było bo jest puste miejsce nad zmieniarką

 

Albo tuner TV - wtedy wzmak wędrował na stronę prawą

w moim przypadku to akurat będzie to co pisał NiemoR, ale podziękował za odpowiedzi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

 

Podpiam si pod temat. Kupilem niedawno passata i nie moge za cholere znalesc zmieniarki. Radio wyglada tak :

[ATTACH=CONFIG]72369[/ATTACH]

 

Czy ktoś wie jak to osłyżyć ? Jak wcisnę cd + nastepnie 1 to mam komunikat : 1 CD , no CD.. tak samo jest jak wcisnę 2 do 6. Czy tu oznacza ze jest gdzies zmieniarka a ja jej nie znalazlem ? Czy to oznacza ze jej nie ma ?. W aucie jest tylko to co widać na fotce. Nic innego nie udało mi sie znalesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u ciebie zmieniarka jest pod radiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam204, A jesteś mi wstanie powiedzieć jak tego użyć ? Rozumiem że pisząc że jest pod radiem masz na myśli "moduł vw cd" ? Jakoś nie mogę rozgryźć jak włożyć następna CD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co masz pod radiem to cd player z możliwością sterowania zmieniarką

sama zmieniarka była montowana w bagażniku z lewej strony, w schowku lub podłokietniku ale zapewne nie masz jej na wyposażeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michaswr szukaj w aucie czegoś takiego 1329208828 albo czegoś takiego w bagażniku w lewej stronie images?q=tbn:ANd9GcRyGE8Pr4KV1aqwkZDvBYLTuXmRQAmhiXrlBAhL64k_76DFtpvlY_24za3-FA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wcisnę cd + nastepnie 1 to mam komunikat : 1 CD , no CD.. tak samo jest jak wcisnę 2 do 6.

To co masz pod radiem to cd player na jedną płytę nie zmieniarka !!! Czyli jest to taki odtwarzacz CD, wkładasz jedną płytę i odtwarzasz nie wkładasz więcej płyt.

 

Nic innego nie udało mi sie znalesc.

Jeżeli masz CD playera to już raczej nie masz zmieniarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności