Skocz do zawartości
Gość gregmoto

PROBLEM z centralnym zamkiem i elektryczną szybą - POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gregmoto

Koledzy!!!

Tydzień temu kupiłem Passata B4 z 94 roku. Okazało się że:

 

1. Nie działa otwieranie centralnego zamka przyciskiem z kluczyka (nawet po wymianie baterii) - czy trzeba jakoś zestroic teraz kluczyk jak baterie były rozładowane? Wiem że mogę pilotem zamykac okna czy coś takiego :D

 

Proszę o pomoc!!! Nie mam książki. Jestem szary w tych sprawach. Jeśli ktoś zechce mi pomóc to proszę napisac gdzie znajduje się ta częśc o której napiszesz.

 

PROSZĘ WAS O POMOC!!!

Z GÓRY DZIĘKUJĘ!!!

LICZĘ NA WAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog

Jaka pompka ci chodzi? co do pilota to mógł się "zgubić" i trzeba go wpisać do systemu. Jak? nie wiem. Gdzieś było na forum to poszukaj.

 

Szyby, rozbierz przycisk otwierania okna. Jest tam blaszka ( chyba miedziana) która zmienia położenie po naciśnięciu. Napewno jej styki są nadpalone. Wyczyść papierem ściernym. Grubość sobie dobierz, ja robiłem ( w innym aucie) papierem 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

1.Po wymianie baterii musisz programowac kluk, juz dokladnie nie pamietam - chyba zamykasz manualnie (kluczyk przekrecasz w zamku) i zaraz po wyjeciu z zamka naciskasz zamknij na pilocie.

 

3. Zapewne wina przelacznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gregmoto

jutro sie pobawie :) dzieki kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

Postaram sie tego poszukac zebys nie musial eksperymentowac:D, jak znajde to wrzuce linka.

 

EDIT: Na pilocie naciskasz "Zamknij" lub "Otworz" nastepnie mechanicznie (odpowiednio) zamykasz lub otwierasz drzwi kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gregmoto

spox jeszcze raz dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności