Skocz do zawartości
Gość maciekc

B5 Variant 2000r, kilka pytań.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maciekc

Jestem nowym użytkownikiem forum więc na samym początku WITAM WSZYSTKICH.

Mój samochód to B5 variant, 1.9 Tdi 90km, 2000r.

Autko nabyłem zaledwie kilka dni temu i mam kilka pytań.

 

1. Alarm. Jak go prze programować aby np był dźwięk podczas otwierania/zamykania, czy jest możliwość ustawienia auto blokowania zamków (zapobiegającemu przypadkowemu otwarciu samochodu) no i jak najlepiej sprawdzić czy działa, gdzieś na tym forum znalazłem że gość otworzył szybę zamnknoł samochód i prze otwartą szybę włożył kluczyk i próbował zapalić więc spróbowałem i imobilajzer tak jakby się automatycznie dezaktywował, a ja chciałbym mieć pewność że "syrena" działa. Czerwona dioda na drzwiach od strony kierowcy mruga po zamknięciu zamka.

 

2.Mam dwa prawdopodobnie dorabiane klucze, kiedy używam któregoś z nich zaświeca się kontrolka serwisu, co zrobić aby się nie zaświecała.

 

3.Lampka w środku, w jakiej pozycji ją ustawić żeby zaświecała się przy otwartych drzwiach i gasła po ich zamknięciu, teraz mam włącznik mam ustawiony w str. pasażera, światło włącza się po otwarciu zamka centralnego i gaśnie po przekręceniu stacyjki, następnie zaświeca się po zgaszeniu stacyjki i gaśnie po zamknięciu centralnego.

 

4.I taki drobiazg na koniec, nie świeci mi lampka w bagażniku, gdzie znajduje się wyłącznik.

 

Z GÓRY DZIĘKI ZA ODPOWIEDŹ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Alarm. Jak go prze programować aby np był dźwięk podczas otwierania/zamykania, czy jest możliwość ustawienia auto blokowania zamków (zapobiegającemu przypadkowemu otwarciu samochodu) no i jak najlepiej sprawdzić czy działa, gdzieś na tym forum znalazłem że gość otworzył szybę zamnknoł samochód i prze otwartą szybę włożył kluczyk i próbował zapalić więc spróbowałem i imobilajzer tak jakby się automatycznie dezaktywował, a ja chciałbym mieć pewność że "syrena" działa. Czerwona dioda na drzwiach od strony kierowcy mruga po zamknięciu zamka.

 

 

 

Vag i opcja szukaj troche tego było.

 

 

 

Lampka w środku, w jakiej pozycji ją ustawić żeby zaświecała się przy otwartych drzwiach i gasła po ich zamknięciu, teraz mam włącznik mam ustawiony w str. pasażera, światło włącza się po otwarciu zamka centralnego i gaśnie po przekręceniu stacyjki, następnie zaświeca się po zgaszeniu stacyjki i gaśnie po zamknięciu centralnego.

 

 

tak ma byc i jest dobrze. masz 3 pozycje przełącznika 1 świeci jak wyżej 2 nie świeci nigdy 3 świeci ciągle. 1 to taki bajer w samochodach "luksusowych" hah

 

I taki drobiazg na koniec, nie świeci mi lampka w bagażniku, gdzie znajduje się wyłącznik.

 

chyba przy zamku dokładnie nie wiem.

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maciekc
Vag i opcja szukaj troche tego było.

 

 

 

 

 

 

Szukałem i szukam nadal ale niestety jeszcze nie znalazłem odpowiedzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maciekc

co to jest ten cały Vag ???

czy takich zmian można dokonać w serwisie i ile to kosztuje ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co to jest ten cały Vag ???

czy takich zmian można dokonać w serwisie i ile to kosztuje ???

 

tak w ASO można, podłączenie VAG-a 100zł + zmiany ;) lepiej zainwestować w kabelek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maciekc

Rozumiem że można podłączyć go ze zwykłego kompa,

Tylko gdzie w samochodzie podłącza się ten kabelek???

Zapewne jest również potrzebny jakiś program, czy jest on uniwersalny czy przystosowany do poszczególnych rodzajów modułu komfortu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłoś się do kolegi yassek w sprawie kabelka i programu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności