Skocz do zawartości
Gość tomas.uk

Problem Z Nawiewem Od Klimatronik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomas.uk

od nie dawna jestem posiadczem vw passata b5 19TDI 1999r i mam proble z nawiewem od klimatyzacji (kliatronik) po wlaczeniu zaplonu wyswietlacz klimatyzacji miga mi przez kilanascie sekund po czym wszystko wydaje sie byc wporzadku z tym ze nie dziala nawiew zwiekszam moc nawiewu i nic cisza nic sie ie dzieje czy moze ktos orietuje sie co moze byc nie tak i co nalezalo by zrobic z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

należało by zrobić diagnozę klimatronika, a jak to zrobić to użyj szukajki i będziesz wiedział jak to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wentylatora nie słyszysz, to moze po prostu zdechł, lub się coś odłączyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po włączeniu zapłonu wciśnij na ra zi przytrzymaj oba przyciski tj ECON i obieg zamkniety

POjawia się cyry/litery - spisz, nacisnij przycisk podnoszenia temp. spisz aż dojdziesz ta metodą do wyśiwetlenie 000 - wtedy przytrzymaj przycisk ECON. PO spisaniu podaj jakie spisaleś błedy - wtedy będizemy wiedzieli w czym jest problem - aha - wciśnięcie skasuje błędy - czyli wyświetlacz nei bedzie migał do ponownego złapania błedu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomas.uk
po włączeniu zapłonu wciśnij na ra zi przytrzymaj oba przyciski tj ECON i obieg zamkniety

POjawia się cyry/litery - spisz, nacisnij przycisk podnoszenia temp. spisz aż dojdziesz ta metodą do wyśiwetlenie 000 - wtedy przytrzymaj przycisk ECON. PO spisaniu podaj jakie spisaleś błedy - wtedy będizemy wiedzieli w czym jest problem - aha - wciśnięcie skasuje błędy - czyli wyświetlacz nei bedzie migał do ponownego złapania błedu[/quote Czesc zrobilem tak jak napisales i pokazaly mi sie takie (cyfry/litery) 4f7/4fa/4f9/318 `jesli moglbys mi powieziec co one oznacza byl bym bardzo wzieczy pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja miałem podobną sytuację jak kolega:

zrobiłem wszystko jak opisane powyżej i wyśfietliły mnie się takie cyfry: 4F9 02, 444 pózniej skasowałem wszystko przyciskiem Econ i narazie dmuchawa działa ,Co to są za błedy??

Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności