Skocz do zawartości
jacek49

schemat elektryczny

Rekomendowane odpowiedzi

witam.gdzie moge znalezc schemat elektryczny do b5 1,9 tdi 130 z 2002r a dokladnie chodzi mi o to gdzie ida przewody z czujnika tem.cieczy (4 piny).pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę.

Czujnik temperatury.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miecias

witam wszystkich potrzebuję schemat licznika mazda mx3 1,8 V6,niestety w mojej madzi nie działa prędkosciomierz w serwisie stwierdzili awarię licznika lub czujnika predkości w skrzyni biegów wymieniłem i licznik i czujnik i nadal nic więc chcę pociągnąć nowe przewody pezpośrednio od czujnika do licznika ale nie wiem gdzie wliczniku je wpiąć bez schematu leżę proszę o każdą radę z góry dziękuję miecias

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich potrzebuję schemat licznika mazda mx3 1,8 V6,niestety w mojej madzi nie działa prędkosciomierz w serwisie stwierdzili awarię licznika lub czujnika predkości w skrzyni biegów wymieniłem i licznik i czujnik i nadal nic więc chcę pociągnąć nowe przewody pezpośrednio od czujnika do licznika ale nie wiem gdzie wliczniku je wpiąć bez schematu leżę proszę o każdą radę z góry dziękuję miecias

kolego chyba Ci się fora pomyliły, jeśli juz to napisz tu:

http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=78

 

lub tu:

http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=24.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miecias
kolego chyba Ci się fora pomyliły, jeśli juz to napisz tu:

http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=78

 

lub tu:

http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=24.

dzięki za pokierowanie jestem od wczoraj zalogowany i jeszcze nie czaję jak się tu poruszać ale powoli robi się wszystko jaśniejsze dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek75

potrzebuje schemat elektryczny instalacji gniazd zapalniczek w kabinie passata 3BG z 2005 roku. chodzi o to jak te przewody ida i gdzie w chodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców elektryki w aucie. Jestem na etapie podłączania modułu coming/leaving home, przeciwmgłowe już działają na jednym z wyjść modułu, a pod drugie chce podłączyć światło cofania i tu problem (albo i nie problem:))

Wg schematu elektrycznego jaki posiadam za św. cofania odpowiada bezpiecznik nr31, z niego wychodzi kabel czarno-niebieski, następnie jest włącznik tego światła w skrzyni dalej kabel niebiesko-czerwony i lampy na końcu.

I moje pytanie: gdzie wpiąć się wyjściem modułu żeby na sygnał z pilota wsteczne się zapalały?

Czy w gniazdo bezp. 31 i bedzie ok( kabel czarn-nieb)?

Czy może trzeba wpiąć się za włącznikiem w skrzyni bo ten przerywa obwód? jeżeli tak to gdzie szukać kabla nieb-czerw? Czy będzie on gdzieś w okolicy bezpieczników/przekaźników czy muszę przekopać pól auta?

 

mam nadzieję że w miarę jasno opisałem:)

za odp z góry dziękuje:respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za włącznik, wpiąć się należy w przewód nieb-czerw który znajdziesz na pinie 6 w kostce T6c - niebieska 6pin pod osłoną słupka w nogach kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo:) dzisiaj już nie będę grzebał ale jutro zaraz po pracy lutownica i jazda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności