Skocz do zawartości
passat2.8v6

czip plus dolot z wydechem 2.8 v6

Rekomendowane odpowiedzi

jak myslicie ile przybedzie mocy w moim passku jesli zrobiony bedzie dobrze dolot z wydechem i czip jakie macie opinie o firmach MGmotorsport i V-tech z krakowa?? bo te firmy beda zajmowac sie moim passkiem. seryjnie mam ok 193Km i 280Nm po takich modach da sie uzyskać np 220Km i 320NM??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac

Byla juz o tym dyskusja. Sam chip da kolo 12km i 20nm. Jesli bedzie zrobione to z dolotem i wydechem to mysle ze podane przez ciebie liczby sa calkiem realne do osiagniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrob dolot, wydech i dobry program. moze 220 sie pojawi.

 

 

a przede wszystkim sprawdz ile masz km w tej chwili.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w środe jade do v-tech na czipa i go tam mi na hamowni sprawdza pewnie pare koni mi uciekło heheheh choć mam nadzieje że nie.. a co myslicie o tej firmie v-tech??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
a co myslicie o tej firmie v-tech??

bój się Boga - nawet wujek Józek w garażu lepiej fury robi niż V-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bój się Boga - nawet wujek Józek w garażu lepiej fury robi niż V-Tech
akurat twoja opinia jest najbardziej obiektywna!! compsport ma również swoich PRZECIWNIKÓW!!:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bój się Boga - nawet wujek Józek w garażu lepiej fury robi niż V-Tech

 

akurat twoja opinia jest najbardziej obiektywna!! compsport ma również swoich PRZECIWNIKÓW!!

 

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac
w środe jade do v-tech na czipa i go tam mi na hamowni sprawdza pewnie pare koni mi uciekło heheheh choć mam nadzieje że nie.. a co myslicie o tej firmie v-tech??

 

Albo masz za duzo kasy albo sie tak napaliles na te konie ze cie totalnie zaslepilo.

O ile dobrze zrozumialem masz zrobic wydech i dolot. To powiedz mi po jaka cholere chcesz placic za robienie programu do serii bo jak zapodasz wydech i dolot to bedziesz potrzebowal nowego programu zeby to wszystko dobrze wykorzystac????????:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
akurat twoja opinia jest najbardziej obiektywna!! compsport ma również swoich PRZECIWNIKÓW!!

nie ma to jak być idiotą i nawet o tym nie wiedzieć - poczytaj sobie o V-Techu to może zrozumiesz. Gorzej wybrać nie mogłeś ale to już twój problem, skoro masz za dużo kasy i chcesz szukać nowego silnika to proszę bardzo, twoja brocha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak być idiotą i nawet o tym nie wiedzieć - poczytaj sobie o V-Techu to może zrozumiesz. Gorzej wybrać nie mogłeś ale to już twój problem, skoro masz za dużo kasy i chcesz szukać nowego silnika to proszę bardzo, twoja brocha.
kolego ja cie nie obrażam!!!!!!!!!!!!!!! więc stonuj troche to forum nie jest od obrażania czy wyzywania ludzi!! no ale niektórym widocznie brak wychowania...

 

Albo masz za duzo kasy albo sie tak napaliles na te konie ze cie totalnie zaslepilo.

O ile dobrze zrozumialem masz zrobic wydech i dolot. To powiedz mi po jaka cholere chcesz placic za robienie programu do serii bo jak zapodasz wydech i dolot to bedziesz potrzebowal nowego programu zeby to wszystko dobrze wykorzystac????????:confused:

w sumie masz racje najpierw dolot potem program dzieki:):)

 

Scaliłem 2 posty. Używaj opcji 'edytuj'. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
więc stonuj troche to forum nie jest od obrażania czy wyzywania ludzi!!

z tego co zauważyłem to na tym forum można wszystkich bezkarnie obrażać, więc co mi tam.

Sam się pchasz w kłopoty ale o tym przekonasz się dopiero po fakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co zauważyłem to na tym forum można wszystkich bezkarnie obrażać, więc co mi tam.

Sam się pchasz w kłopoty ale o tym przekonasz się dopiero po fakcie.

ja jestem nie doświadczony w sprawach tuningu czipowaniu dlatego też pytam takich fachowców jak ty wiec prosze nie obrażaj mnie.Przyznam dałeś mi do myślenia na temat czip w v-tech dzwoniłem do comp sportu lecz tam tylko jak benzyna to turbo wiec szukam innej tak dobrej firmy ze śląska. dla mnie karzda rada jest cenna nie chce uszkodzić mojego passacika. znalazłem firme o nazwie DIGtech KATOWICE masterstuning czy tam warto pojechać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
DIGtech KATOWICE masterstuning czy tam warto pojechać??

nie orientuje czy oni robią benzyniaki ale tu naprawdę ze spokojnym sumieniem możesz jechać. Jeśli się podejmą to na pewno nic nie zepsują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac
w sumie masz racje najpierw dolot potem program dzieki:):)

 

Spoko. Musisz wyluzowac. Tez kiedys chcialem wiecej i jak najszybciej ale to nie tedy droga bo nic dobrego z tego nie wyjdzie a najbardziej ucierpi na tym twoj portfel.

 

Jesli dalej szukasz to sporo moich znajomych chipsowalo autka t TTC w kraku.

Zlego slowa o gosciu nie slyszalem wiec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bój się Boga - nawet wujek Józek w garażu lepiej fury robi niż V-Tech

 

hahhahaha

 

jedź do compsport tam ci zorbią super program i w ogóle ;) pasek będzie latał po tym zabiegu (i to dosłownie), bo to przecież jedyna firma co robi chipy, inni się na tym nie znają :D

 

jeszcze zapisz się do compsport edycja 3 - co by biedrona jakieś profity z tego uzyskał ;) i wszyscy będą zadowoleni

 

 

na kolana mnie to powala :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

adams po prostu szkoda słów dla takiego znawcy jak ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.ttc.pl/index.htm co myślicie o tej firmie?? podobno jedna z lepszych w okolicy.Tam gdzie miałem czipować swoja furke czyli masters tuning z Katowic nie maja hamowni 4x4 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to najlepsza firma jest w Warszawie i tam uderzę, na śląsku podobno kręcą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to najlepsza firma jest w Warszawie i tam uderzę, na śląsku podobno kręcą....

 

 

 

a tamzaraz na slasku kreca... GTO robi dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest w ogóle sens robić program? :P 10 koni i 20 Nm to przy 1700 kg nawet nie będzie czuć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności