Skocz do zawartości
Gość PLZ

Passat B5, głośniki

Rekomendowane odpowiedzi

Beta radio. Skrzynia? Polecasz jakąś? Margines finansowy najlepiej na 2 głośniki i skrzynie to 500-600 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marnie widzę w tym przedziale. Do subaru musi być jeszcze wzmak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, praktycznie wszystkie radia samochodowe mają końcówki mocy 4 kanałowe. Dokładnie głośników do tyłu lepiej odpuść. Każdy dobry system robi się na przodzie i subie.

Pod samym radiem zagrają zestawy GMS'a. Są tanie, a w tej cenie nic lepszego nie ma. No chyba że używane.

Tube wywal przez okno. To największy szrot jaki można wstawic do auta. Kup skrzynkę, 10 albo 12 cali zamkniętą. Dobry będzie excursion sx10s4 lub sx12s4. Ewentualnie powerbass serii S. Wzmacniacz najlepiej używany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jankus, akurat beta z tego co wiem jest właśnie dwukanałowa, a gamma czterokanałowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę jak paskudne są fabryczne radia. Chodź nie zmienia to faktu że najlepiej zmienić radio w przypadku Kamila.

 

P.S Kamil skąd dokładnie jesteś, ja akurat jestem z Kaszub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam pytanie z trochę innej beczki. Może komuś zachowały się po modach ori głośniki o nr 3B0 035 411C z wbudowaną zwrotnicą i chciałby się ich pozbyć? Ja (jeśli są całe i w dobrym stanie) chętnie przygarnę. Głośniki marki ISOPHEN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie nietypowe pytanie, w moim passacie gdy otworzę szybę jest lepszy dzwięk(bas) a gdy zamknę szybę owiele slabiej grają co może być przyczyną takiego zachowania?

radio i głośniki chyba oryginalne

Proszę o odpowiedz:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szyba ogranicza kubaturę drzwi ??? :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz. Podstawa to chęci i włożony wysiłek.

 

Ile chcesz wydać na nagłośnienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500 to mało. Samo wygłuszenie to koszt ok 200 zł. Za 300 kupisz już przyzwoity zestaw na przód. Pozostaje jeszcze wzmacniacz na przednie głośniki. Tutaj za 200 zł wyrwiesz porządną używkę. Nie wiem jak wygląda u ciebie kwestia kabli zasilających.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helix B 62C, Excursion SX 6C, u-dimenion el Comp 6, Morel Maximo 6.2, Hertz DSK 165.3, FOCAL AUDITOR R-165S2, DLS K6.2.

Wszystkie zagrają dobrze pod warunkiem że dobrze przygotujesz drzwi i dasz je pod przyzwoity wzmacniacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blaupunkt to gówno. Chyba że seria Velocity. Tak samo JBL. Pisałeś że chcesz zmienić wzmacniacz. Więc do dzieła. Na allegro o olx jest sporo dużo lepszych wzmacniaczy za fajne pieniążki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej ale nie na tym wzmacniaczu. Od biedy możesz pod niego podłączyć przednie głośniki. Ale bym go zmienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz używany. Szukaj ESX, Emphaser, Signat, Audio Art, u-Dimension, Rockford, Helix Rodek, Zapco, stare Sony, Pioneer, Kenwood, Alpinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba da radę, ale po co? Wątpię aby taki subik zagrał lepiej niż dobrze zrobiony przód. Chodź mogę się mylić.

Pomysł z zabudową bagażnika jest dużo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waty nie grają. Wszystko zależy od regulacji systemu. Na suba mogę polecić excursion SX10S4. Ponad rok taki siedział u mnie w aucie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już Excursion i piec jest stabilny w 2Ohm to lepiej dołożyć całe 20zł do wersji SX10-D4 - (to samo co S4 tylko że 2x4Ohm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie, zmuszony jestem zmienić ori głośniki, co powiecie o poniższych zestawach:

http://allegro.pl/jbl-760-c-glosniki-vw-passat-b5-golf-4-bora-polo-i5019821488.html

http://allegro.pl/glosniki-basowe-vw-polo-4-5-passat-b5-fl-przod-tyl-i5061795613.html

http://allegro.pl/hertz-dsk-165-glosniki-vw-golf-4-5-6-passat-b5-b6-i5010576374.html

będą grać tak samo dobrze jak ori, a może lepiej? ;)

Z góry dziękuję ze sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będą grać tak samo dobrze jak ori, a może lepiej?

bez wygłuszenia drzwi/wzmaka? raczej nic z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności