Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dostałem od kolegi nowy oryginalny VW jeszcze zapakowany zawór EGR o nr 038 131 501 AL a do mojego paska ma być 038 131 501 AA, pytałem w jednym sklepie z częściami i koleś sprawdził w jakimś katalogu i powiedział że te zawory są takie same. Na aukcji i tu link do niej http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=36187619 też mozna się domysleć (doczytać) że to to samo, i teraz nasuwa sie moje pytanie, czy moge do swojego passata założyć ten EGR 038 131 501 AL ? - ewentualnie może ktos wyjaśni mi jakia jest różnica pomiędzy nimi a jeżeli nie ma róźnicy to czemu są inne numery.

 

Pozdrawiam rox74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szatruch

ja mam pytanie??

ile zaplacil twoj kolega i gdzie go kupil. wlasnie poszukuje EGR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie w serwisie vw EGR kosztuje 460 pln

CZESTOCHOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem EGR 038 131 501 AL nie jest straszym bratem EGR-u 038 131 501 AA ?? koledzy no kurcze na pewno Wy to wiecie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest napewno w cenie bo AA jest droższy o kilkanaście złotych. Do twojego wg. ETKI jest AA. Niestety w budowie nie wiem czy jest jakaś różnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Różnica jest napewno w cenie bo AA jest droższy o kilkanaście złotych. Do twojego wg. ETKI jest AL. Niestety w budowie nie wiem czy jest jakaś różnica

 

 

Według ETKI do mojego jest AA i właśnie taki i mam zabudowany , a w garażu leży nowy AL i waham się czy go zabudować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem błąd oczywiście do twojego jest AA. Jak nie ma różnicy w budowie to zakładaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szatruch

ja mam pytanie. czy uszkodzony EGR moze byc przyczyna tego ze auto przerywa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam z tym zakładaniem jeszcze jeden dzień, może ktoś wyjaśni różnice pomiędzy tymi zaworami.

rox74

 

Wracając do pytania nadaje się ten EGR j.w - bo leży a szkoda żeby leżał dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności