Skocz do zawartości
dziimii

Opadająca żarówka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Byłem ostatnio na przeglądzie rej i wszystko ok tylko, że pan który robił przegląd polecił zainteresowac sie faktem odpadajacej zarówki. Sprawa wygląda następująco : gdy światła się ustawi (śrubokrętem czy czyms je ustawiał) po momencie lewa opada i świeci niżej. Macie może podejrzenia co może byc przyczyną Z góry thx Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nikt nic ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak opada? Chyba cały odbłyśnik a nie sama żarówka, co?

 

ps: a auto to z którego masz wieku? '98 czy '99? :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mały bład sie wkradł z data :P A no mozliwe ze cały odbłyśnik a jeśli tak to jest to naprawialne ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No żarówka raczej sama opadać nie może. No a jeśli cały odbłysnik opada, to masz mechanizm połamany w lampie. Ostatnio z innej lampy przekładałem szkło i tak oglądajac to nie zauważyłem, zeby ten mechanizm regulacji można było jakoś rozebrac. Być moze mało spostrzegawczy jestem :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z jakiego powodu mógł sie połamac bo jak miałem robiony rozrząd i jak sie trzęsło leflektorem nic nie latało w srodku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego powodu? Ktoś, kto wcześniej sobie "krecił" mógł połamać trybik (a ściślej - plastikowe ząbki). Lub tez moze po prostu uchwyt wewnątrz lampy puscil. No nie zagladalem do środka. Szkoda ze starą lampę wywaliłem, to bym ją połamał i zajrzał, jak to jest mocowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe że wyczepił się "grzybek" od regulacji podnoszenia swiateł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tego grzybka "zaczepic" i gdzie go szukac mile focia widziana Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie podobnie jak z silniczkiem regulacji świateł. Po prostu trzeba wcisnac kulkę w zatrzask.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem opis do wyciagania reflektora, ale ostatnie zdjęcie dotyczy wypięcia regulacji. Pewnie u ciebie się odpięło.

refqt8.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności