Skocz do zawartości
Gość tomsons77

plyn chlodniczy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomsons77

hej ,

mam pytanko bo wlasnie kupuje passata z 2004 tdi 130km i ogladalem ten samochod ,wszystko sie wydaje ok ,ale jak ogladalem silnik to zwrocilem uwage na prawie zerowy poziom plynu chlodniczego (to ten rózowy ?) , w zwiazku z tym mam pytanie czy to jakies uszkodzenie ukladu chlodniczego ?

czy to normalne ?czy passat z tego roku nie powinien brac wogole plynu czy to normalna sprawa?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy passat z tego roku nie powinien brac wogole plynu

 

dokladnie ta jak napisales, nie powinien brac. Nie chce Cie straszyc ale moze to byc uszkodzenie ukladu chlodniczego, albo tak jak to jest u mnie uszczelka pod glowica. Przejedz sie nim tak ze 20 kilometrow z wlaczonym ogrzewaniem, jesli zacznie dmuchac zimnym powietrzem, na 90% uszczelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej ,

mam pytanko bo wlasnie kupuje passata z 2004 tdi 130km i ogladalem ten samochod ,wszystko sie wydaje ok ,ale jak ogladalem silnik to zwrocilem uwage na prawie zerowy poziom plynu chlodniczego (to ten rózowy ?) , w zwiazku z tym mam pytanie czy to jakies uszkodzenie ukladu chlodniczego ?

czy to normalne ?czy passat z tego roku nie powinien brac wogole plynu czy to normalna sprawa?:)

 

Płyn chłodniczy jest różowy , Passat nie powinien "barć" płynu jak napisałeś.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 04" raczej stawiałbym nie na uszczelka, tylko przeciekająca chłodnica...co nie było wyjątkiem po ok.4-5lata używania pojazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności