Skocz do zawartości
Gość pixi78

Lacznik stabilizatora do kombi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pixi78

Witam,

 

Musze wymienic lacznik stabilizatora w moim pasku kombi i niestety nie moge go nigdzie dostac poza ASO, a tam spiewaja za sztuke 140zl i to na zamowienie. Do sedana nie ma klopotu dostac go i to za grosze, ale w kombi jest grubszy fi23 (M23). Jesli ktos wie gdzie mozna kupic go taniej bede zoobowiazany

 

Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklep moto 024-2771918 woj mazowieckie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

Ja kupiłem w sklepie w Sieradzu na wylocie na Wrocław po lewej stronie za drugimi światłami.Po 55zł/szt.I właśnie te o większej średnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pszemek, za swój płaciłem 75 pln/szt. Zamiennik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

pakafoto, No mój też zamiennik.Ale i tak okazało się że nie to stukało bo stukały tuleje stabilizatora.A żeby to wymienić to musiałem się nieźle nagimnastykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pszemek, śruby łączników mają to do siebie, że lubią się ukręcać przy odkręcaniu. Moje się ukręciły przy dokręcaniu. :D Silentblocki to norma. Wybijają się zbyt szybko na naszych dziurkach.

 

IMO - remont zawiechy w B3/4 jest o połowę tańszy niż B5, biorąc części nowe tylko zamienniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

Mi się nie ukręciły ale tylko dlatego że wiedziałem że się ukręcają i bardzo delikatnie przykręcałem.Poza tym jak już miałem nowe to założyłem.A co ile mniej więcej wymienia się tuleje stabilizatora?Ja swoje robiłem w styczniu i z 15 tyś przejechałem.Na razie cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pixi78 masz rację, u mnie stabilizator też ma średnicę 23mm, ale poradziłem sobie w inny sposób, gdy nie mogłem dostać takiej średnicy. Kupujesz łączniki takie, jakie są (najprawdopodobniej 19mm), początek stabilizatora oraz łącznik smarujesz nieagrestwnym dla gumy środkiem poślizgowym. Może to być mydło w płynie (ja użyłem silikonu w sprayu) i wciskasz. Wchodzi z małym problemem, ale spisuje sie idealnie. Przy okazji możesz wymienić gumy znajdujące się między podkładkami łącznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

ja mialem podobny problem. z moich ustalen wynika ze maja zle katalogi ;/ dopiero jak sprawdzilem w katalogu intercars to sie okazalo ze jest ok. Najlatwiej powiedziec zeby dali ci te najwieksze, nie patrz na srednice tylko na wersje (2,0 GT lub VR6), ja tak zrobilem, ale tak czy siak bez smarowania sie nie obylo...I jeszcze jedno, koniecznie kup przy okazji te gumki ktore ida do mocowania do wahacza, one sie wybijaja strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, jaki podwykonawca produkowal te laczniki wraz z tulejami stabilizatora na pierwszy montaz?

 

Przyznam szczerze, lecą te gumy jedna po drugiej. Rekordzista byl u mnie FEBI - wytrzymal miesiac. TRW dal rade kilka miesiecy.

 

Czy Lemforder nie robill ich przypadkiem? Mam tuleje wahacza od roku i spokoj, a w miescie tlukę dziennie 160 km.

Podobno najtrwalsze robi Meyle HD, ale niestety do Paska jest tylko zwykle Meyle.

Ze tez kurna zaden producent nie wpadl na pomysl produkowac wzmacnianych gum do zawieszenia na polskie drogi - zostal by bogaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności