Skocz do zawartości
adamo88

jaki wzmacniacz wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

prosze o pomoc w wyborze wzmacniacza, cena to okolo 650 zlotych moze minimalnie wiecej, zamierzam go podpiac do radia SONY CDX-GT620U i zasilic nim glosniki na przod oraz suba, glosniki na przodzie jakie mam to JBL GT5-652, notomiast w suba zaopatrze sie w niedalekiej przyszlosci, nie mialem wczesniej stycznosci z wzmacniaczami w aucie wiec czy do takiej konfiguracji wzmacniacz musi posiadac mostkowanie na 3 kanaly (o ile dobrze mi sie wydaje)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra a jak wyprowadzac sygnal na wzmacniacz do zasilenia suba?? mam w swoim radyjku wyjscie na sub - czy to z niego sie prowadzi sygnal do wzmacniacza (jako 3 glosnik) czy wszystko bierze sie normalnie z wyjsc glosnikowych? czy ta firma carpower to nie jest jakas lipa - bo dla mnie jak narazie wyglada niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polece Ci udimension jr. 4-300 . Naprawde genialny wzmacniacz w swojej klasie cenowej. i można kupic nowy za 700 zł :) Moc akurat na zasilenie przodu i małego suba. No chyba że możesz się "wysilić" i wydać 1000 zł to wtedy można pomyśleć o rm v41 a to już jest bardzo ładny wzmacniacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz instrukcje do radia to na pewno znajdziesz, z radia wychodzi Ci kabel rem chyba żółty podłączasz ten kabel pod wzmacniacz, jak włączasz radio automatycznie włącza Ci sie wzmacniacz. Wejdź sobie tutaj i wszystko poczytaj na dole pisze po polsku http://www.monacor.pl/katalog/FLE/HPB604.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rem lub ant :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz do wydania 650pln na wzmacniacz, dolicz do tego jeszcze cene kabli zasilajacych, sygnalowych to ci dojdzie jeszcze kilka zlotych(ale nie polecam zaczynania od "dupy" strony).glosniki ktore masz w drzwiach aktualnie sa to glosniki 2 drozne wiec najlepiej sprzedaj je, jezeli nie chcesz to je wszadz do tylnich drzwi choc glosnikow w tylnych drzwiachh zazwyczaj sie nie poleca. teraz co mozesz zrobic:

zaopatrz sie w zestaw odseparowany tj. glosniki sredniotonowe, tweetery, zwrotnice,

to tego dystane z MDF'u + do tego pozadne wygluszenie drzwi i do tego jakis wzmak to powinno juz dac ci jakas satysfakcje z sluchania muzyki, jezeli to bedzie za malo mozesz ewentualnie pomyslec o jakim basie z bagaja.

polecam ci pewne forum wiad na pw. pniewaz nie wiem czy moge tu umiescic nazwe. odnosnie sklepu forumowego to mozna sie z nimi dogadac c do ceny.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety narobilem zamieszanie z tym wzmacniaczem ale niestety musze to odlozyc na pozniej - powodem jest awaria w aucie :eek::6:56:- wlasnie stoi sobie u mechaniorow i zmienia sie belka przedniego zawieszenia, w pn robie wtryski wiec z miesiac lub wiecej wzmacniacza nie zakupie, sorry za zachod, i dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee jago86 głosniki w tylne drzwi sie poleca jakk najbardziej, z przodu prawie ich nie slychac, a co z biednymi pasazerami? maja dostawac basem po plerach i nic więcej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eeee jago86 głosniki w tylne drzwi sie poleca jakk najbardziej, z przodu prawie ich nie slychac, a co z biednymi pasazerami? maja dostawac basem po plerach i nic więcej? ;)

no ja sie z toba zgodze. tutaj masz linka tego co mam w samochodzie a powiem Ci ze zadko kto chce wsiadac do tylu :P

http://www.strefacaraudio.pl/forum/topics4/instalacja-w-vw-passat-b5-kombi-vt1283.htm

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności