Skocz do zawartości
Gość piki

jeden ksenon zmienil kolor ?

Rekomendowane odpowiedzi

wymien żarnik , wystarczy a najlepiej wymien parami lewa + prawa wtedy beda swiecic napewno jednakowo

 

kolor fiolet to znak ze za moment Twoj ksenon przestanie swiecic wogole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wymien żarnik , wystarczy a najlepiej wymien parami lewa + prawa wtedy beda swiecic napewno jednakowo

 

kolor fiolet to znak ze za moment Twoj ksenon przestanie swiecic wogole

 

Wymieniłem już żarnik na ten od kolegi i też zrobił sie fiolet więc logiczne raczej że to wina przetwornicy.

 

Ponawiam pytanie - czy jest przetwornica lewa i prawa czy dowolnie można zamieniać bo pasuje tu i tu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie same są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie było że dalej bedzie świecić na fioletowo... ale skoro żarnik ok no to nic poza przetwornicą nie powinno tego powodować. Mam nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przekładałeś żarnik między lampami ?

od tego bym zaczął, jak kolor nie pójdzie za żarnikiem to wtedy bym obstawił przetwornicę. Fakt, że włożyłeś żarnik, który mówisz że jest powypadkowy.. .mogłeś mieć pecha.

Przełóż żarnik pomiędzy lampami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a przekładałeś żarnik między lampami ?

od tego bym zaczął, jak kolor nie pójdzie za żarnikiem to wtedy bym obstawił przetwornicę. Fakt, że włożyłeś żarnik, który mówisz że jest powypadkowy.. .mogłeś mieć pecha.

Przełóż żarnik pomiędzy lampami.

 

Przeczytaj post #11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj moje kolejne posty po Twoim #11. Czego jeszcze oczekujesz ? Przełóż swoje własne żarniki między lampami, jak kolor zostanie tam gdzie jest, to przetwornica, nic więcej tam nie ma. +12V -> przetwornica -> żarnik.

Jak żarnik sprawny to przetwornica, nie ma co się zastanawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czego jeszcze oczekujesz ? nie ma co się zastanawiać.

Gościu zluzuj troche, wznowiłem temat, bo zastanawiałem sie czy przetwornice mają strony. Niczego więcej nie oczekuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności