Skocz do zawartości
makas1982

Problem ze sprzeglem w B5(3BG) 1.9TDI-PD 131KM (AWX)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze sprzeglem pare dni temu wymienialem sprzeglo caly nowy komplet LUK docisk,tarcza i lozysko i cos jest nie tak.Przy wduszeniu sprzegla na niskich obrotach jest ok ale ok 2000 obr mam wrazenie malych drgan tak samo jest przy zmianie biegow na starym tego nie bylo.Na starym mialem wrazenie jagby cos czasami tykalo na pul sprzegle. Kolega mial kiedys taki przypadek ze tykalo podobno passaty maja wadliwe kola dwumasowe ze trzeba wymieniac razem ze sprzeglem. Niewiem co mam robic moze ktos pomoze.Kolo troche kosztuje nie wiem czy wymieniac czy kolega mial zbieg okolicznosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie takie same drgania w b6 1.9 tdi(105km) 2006r...na polsprzegle wyczuwalne drgania, jedynie jak je lekko wdusze lub calkiem do konca to nie ma drgan...a dopiero co go kupilem z przebiegiem 50tys. i nie wiem czy tak ma byc czy cos jest prawdopodonbnie nie tak z kolem dwumasowym. Podobno jakas akcja serwisowa to obejmuje, ale nie wiem dokladnie. Prosze o rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Definitywnie to bylo kolo dwumasowe ,w sobote zmienilem i teraz jest wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości ile zapłaciłeś za wymianę dwumasówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 130KM 2mas to KOSZMAR !! nie ma zamiennika. Valeo robi TYLKO zamienniki 1masow do silnikow do mocy 115KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kolo dwumasowe zaplacilem 200funtow a za komplet sprzegla 150 funtow oczywiscie orginal LUK,a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przy ruszaniu mam drgania,jak zimny to w miarę ale jak się nagrzeje do drga mocniej,jak dodam więcej gazu przy ruszaniu wtedy nie drży,na razie będe jeździł ,zobaczymy jak długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja przy ruszaniu mam drgania,jak zimny to w miarę ale jak się nagrzeje do drga mocniej,jak dodam więcej gazu przy ruszaniu wtedy nie drży,na razie będe jeździł ,zobaczymy jak długo

 

mam dokładnie to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem poczatek jeszcze bym troche pojezdzil ale wymienialem bo wybieram sie do polski i niechcialem miec wiekszych kosztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym starym dwumasie mialem sredni luz ale sprezynki popsuly sie w sirodku bo nacinaly mi sruby mocujace kolo z 6 ,4 mialem sruby mialem naciete gdzes 1/4 jak by ktos brzeszczotem zaczol ciac tak wygladalo sruby tylko orginalne posuja a wiec musialem zamawiac w volkswagenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności