Skocz do zawartości
cicha10

Ciągła praca wycieraczek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Odebrałem auto od lakiernika gdzie była m.in wymieniana szyba, po chwili wycieraczki zaczęły pracować bez przerwy. Panowie jak się później okazało ściągali podszybie plastikowe i je troche zniszczyli. Odłączyłem włącznik przy kierownicy i nie dało efektu. Pytanie brzmi czy jest taka możliwość że woda po deszczu lub myjni zacieka pod plastik i zalewa styk co daje ten efekt:confused:.POMOCY

 

Dla tych użytkowników którzy mają lub mogą mieć w przyszłości taki problem. Po wielu próbach i testach rozebrałem włącznik wycieraczek(tam gdzie jest regulator), wycieraczki zatrzymały się. Wyczyściłem wszystko ze starego smaru, nałożyłem nowego i poskładałem.Wreszcie działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gorny7

ja mam ten problem z tylna wycieraczka i nie wiem czy wina jest w zalanej elektronice przu silniczku przy szybie , czy przy przełacznikach przy kierownicy?

na razie jeżdzę wogole bez tylnej wycieraczki i czekam moze na inny silniczek na podkładkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki problem w kadecie, tylko tam było tak że jak auto stało na słońcu i się na grzało to włączała sie tylna wycieraczka. rozebrałem silnik, włącznik, aż wkońcu odłączyłem silniczek. Spróbuj odłączyć najpierw wtyk od silniczka i sprawdź czy podaje mu nadal napięcie, a jeszcze odłącz wtyk przy kierownicy. Może akurat wyeliminujesz usterke.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marzwin

Witam.

Ja mam pytanko co do wycieraczek. Uruchamiając spryskiwacz tylnej szyby to przy drugim lub trzecim włączeniu zaczyna działać także spryskiwacz przedniej, to chyba nie jest normalne. Co to może być za przyczyna ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem specjalistą ale według mnie przyczyną może być też sam włącznik. Na stykach osadza się kurz i inne zabrudzenia, smar się starzeje.Ja proponuje wyczyścić włącznik w miarę możliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki problem...najpierw tyla wycieraczka włączała sie kiedy chciała....pożniej doszły przednie wycieraczki...miałem tak prze 4 dni...i nagle wszystko się uspokoiło...podejrzewam ze winą była wilgoć...wrażenie było kiepskie kiedy w bezdeszczowy dzień na trasie cały czas chodziły mi wszystkie wycieraczki :-)...ludzie sie oglądali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności