Skocz do zawartości
raver32

Czy do 3BG 2001 można zastosowac włacznik swiateł z 3B 1999

Rekomendowane odpowiedzi

Moj Passat nie ma halogenow,chce je "dolozyc" i musze wymienic wlacznik swiatel bo oryginalny jest wyciagany tylko na raz :647: znalazlem taki wlacznik za 50 zl na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadafi

bez problemu.. mozesz tobie nawet zapodac taki wlacznik z tourana... pamietaj ze masz potem zabawe z kablami od wlacznika do halogenow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez problemu.. mozesz tobie nawet zapodac taki wlacznik z tourana... pamietaj ze masz potem zabawe z kablami od wlacznika do halogenow :)

 

Ciaganie kabli to juz nie moja broszka,bedzie mi to robil brat a jego darze zaufaniem :610:

Dalbym moze sobie z nimispokoj bo pewnie marny z nich pozytek,ale razi mnie wyglad czarnych kratek pod zderzakiem :629: Swoja droga inne,duzo bardziej gowniane samochody potrafia miec gotowe wiazki pod zaslepkami,nic tylko wpiac halogeniki i jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Chętnie poznałbym taką gównianą markę, która fabrycznie wypuszczając auto bez halogenów wyposaża auto w instalację pod ich montaż. Wielokrotnie bywa i tak, że zderzak nie jest przystosowany do ich zamocowania bo nie ma wewnętrzych uchwytów itp.

 

Proszę o taką wskazówkę bo wiele wiele aut takich widziałem i każde było bez wiąchy

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim samochodem moze nie do konca gownianym byl Fiat Marea Weekend 1.9JTD 2002r mojego brata,ktory calkiem niedawno z radoscia go sprzedal i stal sie po rocznej przerwie ponownie wlascicielem Passka ale za to 3BG :629:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz183

Takim autem jest też Opel Vectra z 1992r. jak również Opel Omega z 92r. W tym pierwszym montaż polega tylko na wyjęciu zaślepek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności