Skocz do zawartości
rafael85

Chromowana obwódka skrzyni biegów

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu mialem przyjemnosc siedziec w A4 i bardzo mi sie spodobala chromowana obwodka skrzyni biegow, jestem ciekaw czy daloby rade to samo zrobic w pasku? http://autofoto.pl/photos/audi/images/10295/500x375.aspx

Czy da sie takie cos dokupic w ogole? W sumie skrzynia jest prawie identyczna jak w pasku. A moze sprobowac z chromowana tasma samoprzylepna? Tylko nie wiem czy nie bedzie za gruba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Takie ramki byly w W8 i Exclisive...

Sam szukam takiej, ale oryginalnej-na razie z marnym efektem...

Samej ramki w ASO nie dostaniesz (przynajmniej do VW)... Musialbys kupic caly mieszek z ramka i czyms tam jeszcze-koszt podobno ok. 400zlotych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest specjalny mieszek wykonany ze skóry wraz z ramką chromowaną. Koszt w serwisie 450 zł natomiast dla porównania zwykła 110 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na allegro mozna kupić,co prawda nie orginał, ale po założeniu wygląda dobrze i nieźle pasuje, sam mam założone i wygląda to tak

ram.JPG

ram3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Na allegro mozna kupić,co prawda nie orginał, ale po założeniu wygląda dobrze i nieźle pasuje, sam mam założone i wygląda to tak

Jak dla mnie to ta juz jest za bardzo rzucająca się w oczy. Może da się dopasować taką ramkę z innego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac

Dokladnie. Ta twoja jak na moj gust jest za wielka, za gruba. Uwazam ze nie komponuje sie to a dominuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro-erni4

witam kolege sylwka1972.

pytanko co do tej ramki chromu w koło mieszka ile ona kosztowała i czy masz jakieś namiary gdzie ją można kupić bo jak dla mnie to ona jest ok

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności