Skocz do zawartości
pan piotrus

pilnie potrzebny nr katalogowy przewodu od klimy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przetarł mi sie przewód metalowo gumowy od klimatyzacji. Biegnie (podobno) od chlodnicy do sprężarki przez prawe nadkole. Są tam dwa - przetarł sie ten cieńszy. Serwis chce 560 zł, znalazłem wiele taniej na allegro (http://moto.allegro.pl/item346376314_przewody_do_klimy_vw_skoda_seat_nowe_.html) ale chłop nie wie co ma jak by miał nr katalogowy to by wiedział. Czy nie ma ktoś takiego numeru. (passat 3BG 1,9 TDI 130 KM - 2002).

dzięki za pomoc

jestem nowy na forum i od niedawna jeżdżę passatem więc proszę o wyrozumiałość i szybką pomoc

pozdrawiam wszystkich

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pan piotrus wybierz sobie nr wężyka którego poszukujesz.:)

 

klimat2002ac8.th.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję. to wężyk nr 4.

Trochę się nie znam na modelach, wydaje mi się że ten mój jest 4 cylindrowy. Czy do mojego 1.9 TDI 2002 to będzie nr 3B0 260 701 B?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję. to wężyk nr 4.

Trochę się nie znam na modelach, wydaje mi się że ten mój jest 4 cylindrowy. Czy do mojego 1.9 TDI 2002 to będzie nr 3B0 260 701 B?

 

Twój Passek jest na pewno 4 cylindrowy i nr części jest odpowiedni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, jeszcze raz dzięki. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mirekmc

Witam,

Szukam przewodu do klimatyzacji do passata B5.

Załączam link do zdjęcia przewodu http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3fb960441090523c

 

Chodzi mi o przewód który jest ze sprężynką. Proszę o informację co to za przewód, bo nie wiem jakiego przewodu szukać. Czy on ma jakiś numer z VW? Jeśli tak to bardzo proszę o podpowiedź jaki ten wąż ma nr, ponieważ ułatwi mi to poszukiwanie go.

 

Pozdrawiam,

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności