Skocz do zawartości
zwkrz

Automatyczna skrzynia biegów B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Hezen ma pytanie na wymianie sterownika skrzyni pod dywanamia auto jezdzi ale na parkingu mam zalaczone swiala cofania i musze odpalac z poz N , masz jakis pomysl na moj problem. Dziekuje i pozdrawia . ze swojej strony sluz e regeneracja ster hydraulicznych AISAN , TR60 , aw55 , TF60 innych TOUaREG, T5 , Passat pracujemy na zaworach Sonnax,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

spotkał się ktoś moze z takim problemem że np na czerwonym świetle bieg D i hamulec wcisnięty auto jak by szarpało ? tak jak by chciał jechać ?

ktoś ma coś na myśli w czym może być problem ? , zaczyna to być już irytujące , dodam że olej wymieniony w skrzyni miałem z filtrem stan jest ok , na desce palą mi się tylko wrzucony bieg i biegi przełączają się normalnie . Może być problem z czujnikiem hamulca albo turbiną ? , błędów żadnych nie ma , nie mam pojęcia za co się z tym zabrać , może ktoś miał taki problem ? czytałem że może przepływomierz ? , dodam że jak szarpnie to skaczą lekko obroty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na biegu jałowym normalnie pracuje silnik?

może coś z pedałem przyśpieszenia?

Jakieś logi by się przydały:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na biegu jałowym normalnie pracuje silnik , jak mozna zrobić takie logi ? , w poniedziałek podjade do mechanika który specjalizuje się w automatach , tylko nie wiem do końca czy to wina skrzyni , może być że luz na wale ? ale wtedy chyba podczas jazdy też by się czuło a nie tylko na postoju na biegu D ? , pamietam że kiedyś mi mówił mój mechanik że miałem błąd hamulca coś z pedałem związane ale go wykasował i już się nie pokazywał , może to ma coś związane ? , mój brat ma wtyczkę do komputera sprawdzę dziś czy są jakieś błędy może powrócił , ale te logi to nie wiem jak zrobić :)

 

Edit : błędów żadnych .

 

edit 2 : bylem u goscia co naprawia skrzynia automatyczne mam przyjechac za tydzień teraz ma terminy , ale mówił że to skrzynia raczej nie jest i powiedział czy czujnik hamulca ok bo wygląda mu na to , wymienie go w tygodniu .

Edytowane przez Adamus2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie .Jestem posiadaczem passata b5 fl 101 km z automatem ag 4 zwracam się z zapytaniem swój przypadek .Otóż wsteczny na zimnym oleju w skrzyni wchodzi książkowo ,natomiast kiedy autem zrobie kilka km i olej się nagrzeje wsteczny znika i aby go ożywić muszę przerzucić z d na r i znów z d na r i wtedy wchodzi normalnie .Miał ktoś podobny przypadek? Pozdrawiam .Błędów w skrzyni nie mam żadnych ps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności