Skocz do zawartości
JACU6X6

KODY BŁĘDÓW VAG - LISTA (OBD-II)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szpakos

Witam serdecznie,

Spedzilem duzo czasu na forum ale niestety nie znanazlem tego z czym ja mam problem... otoz pojechalem dzis do elektronika aby sprawdzil mi komputer w pasacie poniewaz raz na jakis czas wlacza mi sie kontrolka od ABS-u (pomaranczowa) i swieci sie kilka godzinek (czasem caly dzien) a dnia nastepnego jakby nigdy nic gasnie, no i problem w tym ze powtaza sie tak raz na jakis czas.

 

No i jak pojechalem do elektronika z VAG-iem to gos mi powiedzial ze nie ma zadnych bledow w ABS-ie, sa natomiast jakies 2 inne... jeden z nich to: siłownik klapy obiegu wewnętrznego (V71). No i niby skasowal owy blad, ale nie wiem czy czegos nie trzeba naprawic, moglby mi ktos powiedziec co powinienem z tym robic.

 

Drugim bledem jest kod 462 + niestety nie znalazlem zadnych informacji co to takiego oraz jak to naprawic... moglbz mi ktos wzjasnic o co kaman...

 

bardzo bym prosil o jakies informacje...

dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

wywaliło mi błąd, ktorego na forum nieznalazłem - 64764 i nie bardzo wiem co to jest, wyskoczył podczas diagnozy silnika.

Możecie mi pomóc w rozszyfrowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego - masz jakieś "KSY" do mnie? Czy ci baba "czterech liter" nie dała i do mnie się przyczepiłeś jak mucha do G......a.

Po pierwsze to jest moja rozmowa z innym userem - wiec się nie wp......

Po drugie: Sprawdziłeś chociaż, czy działa sposób, który opisałem?

 

Po trzecie:

 

 

...wiesz gdzie włóż sobie ten palec :fuckyou2::?: (mniemam, ze cała ręka też tam wejdzie :rotfl: )

 

Po czwarte: jakbyś tu był codziennie to byś zrozumiał, ale......

Po piąte: nie podoba ci się, to zmień FORUM lub spal komputer.

Po szóste: wiesz co to jest opcja EDIT :?:

 

POZDRAWIAM.... :D

ps: SORRY za :offtopic: ale skoro gość mi tu oficjalnie "jedzie" na moją osobę, więc..... napisałem to tutaj.

 

po 1 : nie będę już rozciągał tematu bo można by coś jeszcze napisać

po 2 : ad1 powód tego jest taki że już mi się nie chce bo jakiś "burak" mi zabrał możliwość na tamtą chwilę odpowiedzenia obawiając się nie wiem czego

po 3 : nie mierz każdego swoja miarą jak ci noga w tyłek wchodzi to nie znaczy ze mi ręka wejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, teksty o burakach zachowaj dla siebie.

Wątek zamykam, jeśli ktoś ma coś do powiedzenia w temacie - proszę o PW do dowolnego moda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności