Skocz do zawartości
Gość mih

nieruchoma kolumna kierownicy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mih

Witam, mam maly problem, mianowicie w moim B6 nie moge regulowac polozenia kierownicy. passat jest z 2005 i jestem drugim wlascicielem. czy istnieje mozliwosc ze poprzedni wlasciciel poprosil o ustawienie kierownicy w jednej pozycji na stale i jakies jej zablokowanie? mam pod kierownica ten uchwyt, ktory odchyla sie do gory, ale kierownica ani drgnie. Z drugiej strony wydaje mi sie, ze taka regulacja to czynnosc absolutnie mechaniczna, nie bierze w niej udzialu zadna elektronika (moge sie mylic), wiec nie wiem w jaki sposob mozna by bylo to zablokowac. Nikt chyba nie mial na forum nigdy z takim problemem do czynienia, wiec czekam na na opinie. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna się dawać regulować. Odchylasz dźwignię do dołu i regulujesz. Może się jakoś zapiekła?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale koledze chodzi o regulacje polozenia koierownicy a nie problem z blokada. Regulacja jest jak mowisz w 100% mechanicza wiec nie powinno byc wiekszego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewany kotlet sprzed poltora roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swoim właśnie kupionym Passacie spotkałem się z identycznym problemem, a odpowiedzi mimo usilnych poszukiwań na forum nie znalazłem...

Może ktoś podpowiedzieć o co z tym chodzi ? Nie przewiduję awarii mechanizmu.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powitac kolegow ,poprostu sie zapiekla tam nie ma zadnej elektroniki do regulacji .tylko "zintegrowane" blaszki zwiekrzajaca powierzchnie scisku blokady regulacji i tyle najlepiej zdjac kolumne i polac pepsi lub coca cola i tyle,oczywiscie zartuje ale chyba wystarczy wd 40

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, tak też uczynię

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności