Skocz do zawartości
Nol

Tarcze ATE - pytanie o jakość, opinie użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj pełna zgoda co do odczucia tarcz i klocków, u każdego będą inne w zależności od firmy, pisałem już powyżej o tańszym Textarze, w moim przypadku komplet zdał egzamin, u znajomego np droższe ATE bardzo piszczały po przejechaniu niespełna 10k km, nic nie pomagało, musiał wymienić, też na Textara i póki co jest okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaję do wiadomości,że po wyrównaniu tarcz ATE na tokarce oraz założeniu nowych , zwykłych klocków TRW , hamowanie jest bardzo pewne.

 

Wiem,że mówiłem o klockach firmy Textar, ale finalnie wpadło TRW. Ostatnio Wujek jechał autem i po powrocie zapytałem jak się jechało?. Stwierdził, że bardzo wygodnie, sprawnie oraz niezłe masz te heble.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ferodo możesz brać, tarcze to średnia dająca radę półka, klocki spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u znajomego np droższe ATE bardzo piszczały po przejechaniu niespełna 10k km

No to widzę, że to nie przypadek. Chociaż u mnie może nie bardzo, a od przypadku do przypadku ale jednak piszczą. I nigdy nie wiem kiedy i dlaczego akurat wtedy :ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy w swoim sklepie planuję zacząć sprzedaż hamulców Zimmermann i tu pytanie do użytkowników, czy to dobre tarcze i klocki (ogólnie wiem, że tak, ale proszę o opinie z 1 ręki), nie chciałbym mieć później dziesiątek reklamacji od klientów. Z góry dzięki za pomc

PS. Wiem że to stary post, ale wątek Zimmermanna był tu poruszany

Edytowane przez nTomek
Link sklepu to już reklama...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności