Skocz do zawartości
ZAJKA

zdjęcia pasków po lekkim tuningu

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie pasuje to do niczego.

 

moim pasuje, dlatego tam są....

 

 

P.S Co jak co ale nigdy nie sądziłem że zobaczę na b6 takie nalepki ... :dolamam

 

no to masz swój pierwszy raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oklejony imitacją czarnej skóry....

Jakoś mi ta skaja wogóle nie pasuje do passata;)

Ale ogólnie całokształt fajny wyszedł, ładnie kontrastują te pomarańczowe wstawki:dobrze

 

a i wywaliłbym bre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moim pasuje, dlatego tam są....

 

 

 

 

no to masz swój pierwszy raz ;)

 

 

to tako se na zimę wykleiłeś auto sam czy ktoś ? droga taka zabawa ? całe auto btw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to tako se na zimę wykleiłeś auto sam czy ktoś ? droga taka zabawa ? całe auto btw ?

 

w sierpniu okleilem... mialem ochote cos zmienic :) najpierw miala byc szara skora, a`la gesia skorka...

cos jak to hx30_2.jpg

 

pozniej przeszla mi przez glowe skora aligatotora :D

cos jak tohexis leather car wraps manchester, custom car wraps cheshire 9.jpg

 

jednak po dlugich poszukiwaniach wpadlo mi w oko to ferrari :D

ferrari_f430_with_leather_wrap_dartz_5.jpg

no i sie uparlem ze musze to miec :D

 

niestety u nas nie bylo dostepne i sciagalem z Niemiec... na zywo lepiej wyglada niz na zdjeciach, a przy wysokich tempraturach (okolo 25-30 stopni) w kleju musi byc cos dodane bo nawet pachnie skora (kurtka skorzana, torebka, cos w ten desen :)) na zime sa tylko dodane kolory pomaranczowe, na lato barwy sie zmieniaja na czarne... wszedzie gdzie pomarancz jest carbon, oprocz felg... felgi na lato srebrne...

 

a czy zabawa droga ? hmmmm... bez komentarza :rozpacz ale ból warty tego jak wyglada

Edytowane przez thomeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Gładki' lakier wyglądałby chyba lepiej. Mi osobiście nie podoba się ta pseudo imitacja skóry. Zestawienie kolorów super, generalnie piękne auto, fajne są rury wydechowe :D i pakiet R-GT robi robotę.

 

Zakładaj topic i pochwal się autem . Jest bardzo orginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
'Gładki' lakier wyglądałby chyba lepiej. Mi osobiście nie podoba się ta pseudo imitacja skóry. Zestawienie kolorów super, generalnie piękne auto, fajne są rury wydechowe :D i pakiet R-GT robi robotę.

 

Zakładaj topic i pochwal się autem . Jest bardzo orginalne.

 

;) z rurami tez mialem przeboje :D otwor w zderzaku rgt ma 35cm szerokosci, wiec jak zalozylem zderzak, to moje stare koncowki 2 x fi90mm wygladaly jak z malucha :D :D :D

 

zbieram sie do pisania topicu, na poczatku lutego napewno to zrobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek zakładaj temat o swoim pasku i tam prosimy o dalszą dyskusję na temat jego modyfikacji :kumple

 

Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a czy zabawa droga ? hmmmm... bez komentarza :rozpacz ale ból warty tego jak wyglada

 

coś wiem na ten temat bo od niecałego roku "uczę się wyklejać" tak to można nazwać samochody z jakieś blacharni czy reklama na aucie, ale do czego trzeba zacząć i jak sobie środek odświeżałem to takie jakiś carbon(niebieski) 140zł za m2 to tu pewnie w $ może by się dostało. trwałe to jest ? oklejenie auta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coś wiem na ten temat bo od niecałego roku "uczę się wyklejać" tak to można nazwać samochody z jakieś blacharni czy reklama na aucie, ale do czego trzeba zacząć i jak sobie środek odświeżałem to takie jakiś carbon(niebieski) 140zł za m2 to tu pewnie w $ może by się dostało. trwałe to jest ? oklejenie auta ?

 

trwale... gwarancja na ta folie jest 5 lat wiec w porownaniu do innych producentow bardzo duzo.. przewaznie daja 1-3 lata.... dobra, koncze tu pisac bo widze ze moderator zaczyna sie denerwowac ;):D zaloze temat to tam pogadamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znacie może jakiś link do galerii pasatów (ogólnie samochodów) z niecodziennym lakierem ? matowym czy coś tego stylu bo szukam szarego - białego matu na b5 zobaczyć jak to wygląda ?

 

 

@down

nie działają mi te załączniki :(

Edytowane przez brat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znacie może jakiś link do galerii pasatów (ogólnie samochodów) z niecodziennym lakierem ? matowym czy coś tego stylu bo szukam szarego - białego matu na b5 zobaczyć jak to wygląda ?

 

bialy mat

4.jpg

 

mozesz sobie na tym zrobic na masce, tez fajnie wyglada bo widzialem na zywo (ps. nie musi byc Twoj silnik jesli nie jest zbyt urodziwy, ale zdjec w necie jest na szczescie duzo - wazne aby bylo w bardzo duzej rozdzielczosci) front_w_motor_sized.JPG

 

lusterka, klamki, grill (moze tez byc przdnia maska) z bialego carbonu (wiem ze bialy nie wystepuje w naturze, wiec bez zbednych komentarzy), ale w oklejaniu samochodow wszystko jest mozliwe :) widzialem biale porsche cayenne z takimi elementami

 

z szarego/srebrnego matu znalazlem tylko to:

maxresdefault.jpg

 

z matowych folii, zawsze z najwzyzszej polki bedzie 3m, ale tez najdrozsze...

 

moze tez byc oracal (oracalem dwa razy mialem przeklejany poprzedni samochod, czarnym matem... nie wiem czy to wina folii czy koloru, ale po dwoch latach mniej wicej czarny zaczynal powoli "siwiec" - chemia z myjni, sol z drog - ale poza tym bylo ok, lub hexis.. masz tu link do hexis`a, od strony 25 do 30 sa folie na samochody, od poczatku sa matowe..

 

http://catalogues.hexisgroup.com/export/EN/

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Edytowane przez thomeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd te zdjęcia masz? jakieś forum czy tako z google ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skąd te zdjęcia masz? jakieś forum czy tako z google ?

 

z google ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za felga z postu #812 ze zdjęcia drugiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsun

 

 

 

z matowych folii, zawsze z najwzyzszej polki bedzie 3m, ale tez najdrozsze...

 

moze tez byc oracal (oracalem dwa razy mialem przeklejany poprzedni samochod, czarnym matem... nie wiem czy to wina folii czy koloru, ale po dwoch latach mniej wicej czarny zaczynal powoli "siwiec" - chemia z myjni, sol z drog

3M dobra ale nie najlepsza, folia Arlon rządzi, co do siwienia folii to nie wina samej folii tylko osoby ktora odpowiada za jej czyszczenie i konserwacje, uzywa sie tylko specjalmych polimerowych lub pszczelich woskow

Edytowane przez kapsun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3M dobra ale nie najlepsza, folia Arlon rządzi, co do siwienia folii to nie wina samej folii tylko osoby ktora odpowiada za jej czyszczenie i konserwacje, uzywa sie tylko specjalmych polimerowych lub pszczelich woskow

 

nie zgodzę się z Tobą :) mając na samochodach różnego rodzaju folie, problem był tylko z matem (może firma akurat z tej serii wypuściła bubel). mało kto będzie się pierniczył z woskami i tym podobnymi... nie mówię o wszystkich matach, tylko czarnym z jakim ja miałem styczność (zresztą problem siwienia nie tyczył się tylko mnie ale i kilku znajomych ;) a folii Arlon nie znam, to się nie wypowiadam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsun

Wypowiadam sie jako aplikator folii, znam to z autopsji, oklejam auta os 13 lat

Co do uzywania woskow to polska klientela nie jest odpowiednio informowama przez firmy oklejajace auta jak dbac o oklejone samochody, może to wynika z braku odpowiedniej wiedzy

Edytowane przez kapsun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jako użytkownik ;)

 

volkswagen-passat-cc-gets-adv1-wheels-photo-gallery_14.jpg

Edytowane przez thomeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsun
a ja jako użytkownik ;)

Dlatego masz takie a nie inne efekty źle uzytkowanej folii,

Folia jest matowa dlatego ze posiada mikropory, co ma na celu nie odbijanie swiatla, w porach po pewnym czasie zalega brud lub osad po wyschnietej wodzie ktory tak jak wspominałes wczesniej odpowiada za siwienie folii, woski oraz inne specyfiki maja na celu ochronę tych por aby utrzymac soczysty i swiezy wyglad folii

Edytowane przez kapsun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem Łukasz o co chodzi.. :) dbałem jak mogłem... teraz pomimo strukturalnej folii o bardzo specyficznej powierzchni, od nałożenia jej w lipcu do dzisiaj wygląda jak nowa :) ja tylko wiem że do tuningu wizualnego nie użyje nigdy więcej matu (zresztą nie tylko ja) ;)

 

a tu żeby było coś fajnego do tematu ;)

passat_cc_front.jpg

 

AF34C05EB.jpg

Edytowane przez thomeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności