Skocz do zawartości
Gość tadek

wypadł zamek schowka - jak naprawić?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tadek

Mam pytanko , czy może mi ktoś podpowiedzieć jak naprawić zamek schowka bo mi się całkowicie wyjoł gdy otwierałem schowek. Wiem jak można zdemontować cały schowek ale nie mam pojęcia jak cały zamek się trzyma. Jeśli ktoś pomoże z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Sam zamek się trzyma na malutkich tulejkach albo pręcikach,mogły się one wysunąć na boki dlatego wyskoczył,chodź powinien te boki mieć zalane gdzie sa te tulejki plastikiem.Drugą mozliwością wyskoczenia tych tulejek może być wyłamanie samych siedzeń w klamce , trzeba wtedy cos pokombinować,skleić.Żeby dobrze to zamontować trzeba by było rozkleić pokrywę schowka ( gdzieś na forum o tym jest ) ewentualnie idzie pokombinować podwarzając tą klamkę i z boku jakoś wcisnąć tą tulejkę jak i z jednej tak i z drugiej strony ale trzeba ją jakoś później zablokować żeby się nie wysuwała na boki.

Może coś ci się przyda z tego co napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że żeby zrobić to poprawnie trzeba będzie rozkleić klapę schowka. Jest o tym informacja w dziale warsztat. Poszukaj, są fotki i dosć dokłądny opis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jam

Jam miał to samo. U mnie jeden bolec gdzieś wcięło i dorobiłem z gwoździa. Regularnie co jakiś czas muszę to poprawić ale niech tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek
Myślę, że żeby zrobić to poprawnie trzeba będzie rozkleić klapę schowka. Jest o tym informacja w dziale warsztat. Poszukaj, są fotki i dosć dokłądny opis.
Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek

dzięki sprawdze tak jak pisałeś bo brakuje jednej tulejki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sami problem w poprzednim pasku, brakowało jednego bolczyka, dorobiłem z gwoździa i jedna stronę obu bolców posmarowałem klejem kropelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności