Skocz do zawartości
Gość lewy104

Problemy Z Modułem Komfortu !!! Woda Pod Siedzeniem !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lewy104

Witam

mam taki problem w swoim passacie B5 98r. TDi 90KM

Nie działa mi cała lektryka szyb, centralny zamek, elektrya lusterek, elektryka otwierania wlewu do paliwa.

Kilka dni temu zauważylem że pod siedzeniem kierowcy są mokre dywaniki

Odkryłem dywanik a tam pod nim wody w aucie na 2 cm !!!!

Otworzyłem skrzynkę od modułu komfortu która była cała zalana

I teraz mam taki problem bo ten moduł komfortu jest jakiś przerobiony

Nie ma tam żadnych wtyczek , wszystkie kable popodłączane sa bezpośrednio pod płytkę , która jest całkowicie spalona

Nie znam numeru modułu komfortu gdyz zawsze numer taki znajdowal sie na obudowie

Czy moge próbować podłączyc inny moduł z passata z tego rocznika i ryzykować? moze się coś stać?

Czy można jakoś dostać te kostki aby kable można było normalnie podłączyć?

Poratujcie bo nei mam pojęcia co tu robić

 

ZAŁĄCZAM FOTKI PONIŻEJ !!!!!

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle ktoś go urządził. Jak masz możliwość podpięcia pod VAGa to zobacz czy wogóle jest komunikacja z modułem. Jeżeli tak to w Vagu odczytasz jaki to moduł i wtedy kupić moduł i wtyczki i będziesz musiał trochę się pomęczyć żeby dobrze popodłączać. Może ktoś ma jakieś schematy połączeniowe to coś pomoze.

Inny sposób to chyba aso i po VIN może uda się coś sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz możliwość podpięcia pod VAGa to zobacz czy wogóle jest komunikacja z modułem.

Chcesz pogadać przez VAG z kawałkiem węgla? :D dobrze że autko nie poszło z dymem... niezła grzanka się zrobiła

napisz symbol silnika i wersję wyposażenia, myślę że na forum się znajdzie ktoś kto ma podobne autko i poda Ci numer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcesz pogadać przez VAG z kawałkiem węgla? :D dobrze że autko nie poszło z dymem... niezła grzanka się zrobiła

napisz symbol silnika i wersję wyposażenia, myślę że na forum się znajdzie ktoś kto ma podobne autko i poda Ci numer

 

Masz rację trudno wróżyć z "fusów":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytaj w serwisie o cene i przy okazji nr modulu,znajdz uzywke a na szrocie wytnij wiazke i po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytaj na szrocie wytnij wiazke i po sprawie

Dokladnie jedz na szrot wytnij jak najwiecej i po kolorach przewodw jakos sobie dojdziesz.Tak chyba bedzie najprosciej.Co do wody w aucie to muszisz wyczyscic odplywy wody w przegrodzie gdzie jest umieszcziny akumulator (dokladnie pod nim) bylo juz o tym na forum nie raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności