Skocz do zawartości
pawkog

rozbudowa audio w seryjnym B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem paska B5 i teraz chciałbym załozyc do niego subwofer kótrędy puścić kable od aku i od radia? chodzi mi o przejscie z komory sinika do wnetrza auta i co potem gdzie urkyć przewody ?

Drugie pytanie jak wymienić głośniki seryjne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym rozwiązaniem które ja widziałbym (najprostsze) to wejść kablem do skrzynki gdzie jest zamontowany komputer (z prawej strony na podszybiu patrząc z przodu pojazdu) następnie poprowadzić kabel do subwofera pod listwą progową (plastik) do bagażnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym puscił przy lince od otwierania maski. Aku jest po lewej stronie w b5? jesli tak to jest lepsze rozwiązanie juz podaje Jurek, bo kabel zasilający bedzie krotszy, jesli po prawej to tak jak wyzej :) a dalej to juz pod listwami progowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym puscił przy lince od otwierania maski.

A dokładnie w tą samą gumę w której idzie linka maski o ile przewód nie jest centymetrowej grubości ;) . Pamiętam, aby gumy tej nie rozszczelnić, bo będziesz miał wodę w środku.

Przewód wyjdzie Ci przy pedałach, odkręcisz schowek pod kierownicą, nakładke progu i polecisz z kablem do bagażnika. Nie zapomnij o bezpieczniku. Najlepiej przy akumulatorze.

Drugie pytanie jak wymienić głośniki seryjne ?

O tym już było

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=21650

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego przewod najlepiej pusc przez skrzynke z komputerem w podszybiu jak podal wczesniej kolega, unikniesz przeciekow, wyjdziesz pod konsola pod kierownica, nastepnie sciagnij progi (przod i tyl) wpusc tam przewod, dalej sciagnij materialowa odlone przy fotelu i plasticzek pod nia, tamtedy wyjdziesz juz w bagazniku a przewod bedzie dobrze schowany. jesli chodzi o sygnalowke to dobrzy byloby sciagnac schowek stony pasazera wowczas bedzie idealny dostep od radyjka az do zaslepki przy nogach pasazera, upnij tam przewod opaskami, dalej tak samo progami ale rawa strona auta dojdziesz nimi az pod tylna kanape i tu uwazaj bo w benzyniaku moze powodowac zaklucenia pompa paliwa dlatego polecam abyc przecisnol przewod pod siedzeniem i puscil go skrajem bagaznika pod plastikami.

 

n przewodzie zasilajacym daj bezpiecznik (w zaleznosci od przewodu i wzmacniacza jaki masz) KONIECZNIE przy akumulatorze - okolo 25-30 cm od aku.

 

mase mozesz przytwierdzic w bagazniku, jak sciagniesz plastikowa podloge masz tam takie duze konkretne sruby do mocowania haka do holowania przyczepi, podepnij ja w tym miescu bedzie dobra masa

 

o wymianie glosnikow juz bylo wiec nie obraz sie ale szkoda opisywac to po raz kolejny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności