Skocz do zawartości
chevy

Uwaga !!! Do Sprzedania Emulator Cd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!

 

Na allegro jest "emulator zmieniarki cd" lub jak kto woli sobie to nazwać. Urządzenie zastępujące oryginalną zmieniarkę CD. A jego instalacja jest dużo prostsza...

 

Link: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=335363554

 

Jeżeli są chętni na ten sprzęt to przy zakupie 5sztuk kosztuje ono 320zł/szt a przy zakupie 10szt 290zł/szt

 

Ja organizuje w razie czego zbiórkę, żeby nie było zamieszania.

 

Nie pobieram dla siebie z tego żadnej prowizji!! Sam chciałbym to mieć i szukam najtańszego rozwiązania a wiem że wcześniej było paru chętnych na taki sprzęt.

 

W razie pytań najlepiej tel. 505-971-062 (można słać SMS-y).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniesione do odpowiedniego działu.

Następnym razem będzie kosz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiesz że ja tego nie sprzedaje, tylko chce poinformować chłopaków o możliwości taniego zakupu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne rozumie, ale jest to ogłoszenie sprzedaży :) Tutaj łatwiej znajdziesz chętnych niż w dziale, w którym założyłeś wątek pierwotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się ale wcześniej jak pisałem posta o oryginalnym radiu VW z CD to chłopaki napisali że jak coś będzie wiadomo to mam tam własnie napisać no i napisałem ale o innym rozwiązaniu... mogę to inaczej rozegrac aby ten post się tam znalazł :) poprostu inaczej z formułuję wypowiedź :) a każdy będzie wiedział o co loto :) obecny post jest czytelny i zrozumiały i wiem że to nie ten dział ale chlopaki chcieli być poinformowani w dzial ecar audio toteż tam go dałem :) a tutaj to mało kto z nich trafi :)

 

aha no i jak napisałem wcześniej to nie ja to sprzedaje, tylko organizuje masowy zakup, dzięki czemu to urządzeni można dostać dużo taniej i ja z tego żadnych korzyści majątkowych nie mam

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, więc pomyliliśmy się :) dzięki za wyjaśnienie i przenoszę do Audio :) wybacz pomyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trza było tak od razu, nie doczytałem.

Ja organizuje w razie czego zbiórkę, żeby nie było zamieszania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no problem, zdazaja sie pomylki sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie tylko z tego co ludzie mówią o tym zumixie to nie jest to warte zainteresowania, ponieważ często sie wyłącza i jakość plików audio jest denna, brzmi jak plik skompresowany do 128kbps 22 KHz. Ale nie wiem czy to prawda bo osobiście nie słuchałem.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=23762

 

Pozdro

Matwiejko :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wszelkie posty jak coś jeszcze więcej wiecie piszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności