Skocz do zawartości
hotair

Lampy angel eyes - jakość świecenia

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ było już sporo o tych reflektorach a nie znalazłem pewnej informacji więc pytam, czy lampy FK black (depo nie wchodzą tu w grę) świecą rzeczywiście lepiej od fabrycznych hella bo wizualnie są ładniejsze chociaż to sprawa gustu. Chciałbym by napisał ktoś kto naprawdę je miał, ma lub porównywał je, a nie że słyszał od kogoś itd. Czy warto takie zakładać z kompletem żarówek H7 czy też nie? mówimy o polepszeniu świecenia, zaznaczam że instalacja jest przerobiona na przekażniki i jest nieżle ale czy może być jeszcze lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było dużo opini że świecą lepiej na forum (tak słyszałem ;)

 

Czasi miał takie lampki jak jeszcze miał b4 więc jego zapytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam lampki od Czasiego. Wsadzone mam H7 + przeróbka zasilania świateł na przekaźnikach. Mówie wam tu nie ma co porównywać do seryjnych. Niebo a ziemia dla mnie rewelacja. Świeca świetnie doświetlajac pobocza z obu stron szosy. Jak jechałem z kumplem jadąc na światłąch mijania myslał że mam długie włączone, jak włączyłem długie to go zatkało. Polecam i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam juz 2 komplet tych lamp - najpierw jezdzilem na zwyklych h7 potem wsadzilem hidy - tak tak oslepiacze - zaraz pewnie ktos powie ze oslepiam. Jedno zdanie: Warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawełek24

a czy marka zakupuionych zarowek ma tu jakies znaczenie.i macie moze jakies opisy co trzeba dokladnie zrobic przy tych przekaznikach zeby swiatla mocniej swiecily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=4729 tu masz przerobke na przekazniki - co do firm prod lampy - ja mam drugi komplet FK - Depo robi niby podrobki ale wydaje mi sie ze to jest to samo co FK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktos wie jak jest z tymi Depo i czy to są podróbki?

 

To jak to jest Depo to szajs czy nie?

 

// na pewno szajsem jest nie edytowanie postów

// kazio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz 2 komplet tych lamp - najpierw jezdzilem na zwyklych h7 potem wsadzilem hidy - tak tak oslepiacze - zaraz pewnie ktos powie ze oslepiam. Jedno zdanie: Warto.

 

Przecież nikt Ci nic za to nie zrobi, ale nie pochwaliłeś się jak te "oślepiacze", świecą na czystą ścianę, a jestem ciekaw efektu bo mi chodzi po głowie zakup tych reflektorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depo to nie jest szajs, jedyne warte uwagi zamienniki, mialem w swoim poprzednim passku i nie bylo zadnej roznicy miedzy nimi a hella. Idealnie pasują, no co tu duzo gadac są identyczne tylko bez znaczka helli, jakosc wykonania na 6!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również myślę że depo to to samo co fk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tw182 "nie bylo zadnej roznicy miedzy nimi a hella" Miałeś na myśli tylko wykonanie czy też zasięg świateł? Bo interesuje mnie bardziej polepszenie wiązki światła i się zastanawiam czy takie lampy czy może dołożyć dwa halogeny dalekosiężne pod zderzak?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam depo. Na mijania świecą tak jak oryginalne na długich ale jak włączam długie to świecą mi trochę za nisko i letko w lewo. jak znowu długie ustawię dobrze to mijania są trochę w prawo i powyżej granicy normy na wysokości. Właściwie to że świecą na długich ciut w lewo mi nie przeszkadza bo oświetlona jest cała droga z drugim pasem ale zastanawiam się jak je podnieść by świeciły wyżej a mijania nie oślepialy. Swoje obserwacje opieram na testach wykonanych urządzeniem pomiarowym stacji kontroli pojazdów. Mimo wszystko uwazam że warto było kupic te lampy ponieważ widzę wkońcu gdzie jadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie są depo i żarówki +30% i świeco o niebo lepiej od nowych zamienników zwykłych lamp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy długie też tobie świecą trochę w lewo? Najlepiej widać na ścianie budynku lub podczas mgły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie świecą prosto tylko krótkie trochę na boki świecą ale jakoś mi to szczegónie nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze się wypowie bo nie wiem czy mam go ustawiać na światła mijania czy na drogowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również drogowe świecą lekko w lewo, ale że oświetlają całą drogę to mi to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem genialne lampy i w końcu nastała jasność.

Co do Waszych opinii, że świecą na boki to się zgodzę też jakby niosło je lekko w prawo ale moim zdaniem jest to mały mankament przy tak lśniącym słupie światła :D Po wymianie starych diagnosta ustawił mi światła na mijania do długich się nie czepiał mówiąc, że i tak jak ktoś będzie jechał z naprzeciwka to zmienię światła :)

Do tych lampek wstawiłem PHILIPS-y H7 NightGuide Double Lifetime i mówię Wam teraz to jest :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straciłem w dzwonie lampę i myślę z tej okazji nad założeniem Angel Eyes. Niestety z zamiennikami oryginalnych Helli mam złe doświadczenia, nie pasują gniazda żarówek, za krótkie sprężynki, urywające kable... ogólnie tragedia.

Minęło już parę lat odkąd te lampy weszły na rynek - jak oceniacie z tej perspektywy, jak jest z jakością i trwałością? Bo świecą jak rozumiem lepiej niż oryginalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności