Skocz do zawartości
Gość wojtf23

hak holowniczy w B5 4MOTION

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojtf23

Witam. mam pytanie czy rozni sie jakos podloga w passacie zwyklym sedan od passata 4motion sedan ??? bo goscie mi powiedzieli ze musze specjalnie kupic pod 4Motion. powiedzcie mi .

 

Z gory dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat haka w 4 motion znalazłem coś takiego

 

4motionkj2.th.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Wydaje mi sie, ze jesli zakupisz oryginalny hak z demontowana koncowka to bedzie on taki sam w wersji FWD i 4Motion... Wchodzi on jedynie w miejsce tylnej belki pod zderzakiem (zastepuje ja w sumie)... Poczekajmy jeszcze3 na kolejne odpowiedzi...

Ale moze ktos wie, czy belka pod tylnym zderzakiem jest taka sama w wersji 4Motion i FWD, bo to da nam jednoznaczna odpowiedz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pwl

niedawno zakładałem u siebie. Do 4motion jest inny hak niż do fwd więc nic nie przypasujesz

 

zresztą spójrz na obrazki

N63-10049.jpg

N63-10050.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtf23

Dzieki wielkie. dobrze ze kupilem taki hak jak powinien byc :) mam jeszcze jednego pomysla :) bo wzmocnienie trzeba sciagnac a moj pomysl polega na tym ze wyciagnac wzmocnienie i przyspawac na idealnym wymiarze do haka wzmocnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie. dobrze ze kupilem taki hak jak powinien byc :) mam jeszcze jednego pomysla :) bo wzmocnienie trzeba sciagnac a moj pomysl polega na tym ze wyciagnac wzmocnienie i przyspawac na idealnym wymiarze do haka wzmocnienie :)

 

Pierwsza sprawa to po co? Chcesz dociążyć tył Passka? Hak montujesz zamiast belki , zresztą nie wiem czy pomiędzy konstrukcją haka a nakładką zderzaka zmieści się jeszcze belka zderzaka.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pwl

pewnie że bez sensu, teraz belka haka będzie robić za wzmocnienie, to ona wchodzi w jego miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich poszukuje główkę haka holowniczego do b5 fl w rozsądnej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten dział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam Passata 4motion z oryginalnym hakiem holowniczym. Hak jest wyjmowany, jednak nie mogę go zdejmować, bo nie mam kluczyka.

Czy ktoś z Was Koledzy może mi poradzić; co zrobić?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu znalazłem u siebie belkę oryginalnego haka Westfalia. Nie mam natomiast ramienia z główką. Zna ktoś może nr tej części, albo orientuje się, czy jest taka sama jak w wersji bez 4motion ?

 

Informacja cenna, bo hak mi się przyda, tylko muszę go jakoś skompletować

 

Pozdr.

Edytowane przez JotEm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podobno zmienily sie przepisy i na dzien dzisiejszy trzeba demontowac koncowke haka jesli nie jest uzywana , prawda to czy mit ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak dowiadywałem się o hak to sprzedawca powiedział mi że jak zamówię orginał do Passat'a to będzie pasował napewno . Ale może jest różnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedawno zakładałem u siebie. Do 4motion jest inny hak niż do fwd więc nic nie przypasujesz

 

zresztą spójrz na obrazki

 

Obrazki rzeczywiscie ukazują różnicę, ale nie kumam który jest do 4 motion a ktory do FWD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można prosić o info który jest do 4motion ? chodzi o obrazki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności