Skocz do zawartości
sergiusz-

Prośba do posiadaczy cb radia - gdzie zamontować w B5 3B

Rekomendowane odpowiedzi

Zamyka sie ale od szyby wlasnie jak u Ciebie... u mnie byl tak jeden dzien. Potem ok roku smigalem na inoxie juz na boku klapy, jednak montaz na stale na uchwycie wlasnej roboty najbardziej mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy muszą się przekonać na własnej skórze :)

 

Tak jak mówiłem, pewnie się przekonam co i jak. Póki co jestem zadowolony.

 

Widzisz Ty cos w tym radiu?:-)

Ja mam prawie 2 metry więc widzę wszystko :P a nawet jakbym nie widział to też by było dla mnie bez różnicy bo ważne żebym słyszał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dotad nadal bezproblemowo, na klapie sladow jakichkolwiek brak, smiga az miło :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po tygodniu to i maluch Ci nie rdzewiał, przejeździj zimę, dwie, sól się dostanie i efekt gwarantowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zamontowałem cb pod radiem, jest dosyć duże i nie mogłem całego schować dlatego wystaje. Oczywiście musiałem troche podciąć ramkę żeby radio weszło

clqg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

conway87 jak możesz to podrzuć jakieś foty jak dokładniej podpasowało to radio i jakiś opis montażu (gdzie podpiłowałeś ramkę). Mam identycznego Alana i zastanawiam się gdzie go wcisnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można po prostu kupić takie radyjko...:)CAM00163.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tylko po co zmieniać radio jak mam te dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj zamontowałem cb pod radiem, jest dosyć duże i nie mogłem całego schować dlatego wystaje. Oczywiście musiałem troche podciąć ramkę żeby radio weszło

clqg.jpg

 

Ja mam presidenta taylora I i wchodzi mi tez pod schowek pod radiem a gruszka wisi na ramce od nawiewu srodkowego:-) idealna miejscowa a radio mi wchodzi akurat ale moglbys kolego pokazac jak pociales ramke to moze wrzucilbym bym tam radyjko na stale sobie .:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to wygląda tak w pasku :) Yosan cb 300

SDC10784-150x150.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do posiadaczy cb radia wsadzonego w pułeczkę pod radiem.

Wiem ze wycinacie tylną sciankę tej półeczki aby radio weszło głębiej.

Interesuje mnie maxymalna głębokosc wnęki juz po wycięciu tylnej scianki.

Mam radio Johnny II ASC czyli to samo co uniden 520/510, co Harry I, Harry II, Stabo, Mtech legend II

 

Na zdjęciach widze ze posiadaczom takich radiotelefonów w tej połęczce, wystaje ono ~ 1cm poza kokpit.

Czy jest to spowodowane tym ze głębiej radia nie da sie juz wsunać?:blink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje TEAM TS-6M ma głębokość 168 mm - weszło bez problemu na styk. Gdybym zastosował jeszcze wtyk kątowy do anteny miałbym jeszcze trochę luzu. Twój Johny II ma 180 mm, także myślę że będzie delikatnie wystawać. Trzeba zobaczyć ile ma wtyk kątowy, może uda się upchnąć na styk ...

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz założony wtyk kątowy i w poprzednim aucie roznice bez kątowego i z kątowym było ~1-1,5cm

 

Także przy zastosowanie takiego wtyku jest szansa ze i Johnny II wejdzie ładnie na styk;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie CB idealnie wpasowało się się pod radio, wygląda dość estetycznie, a kable ukryte pod deską, a więc nic nie plącze mi się przy zmienianiu biegów, trochę zabawy z tym było, ale najważniejsze, że się udało:)

 

____________________

dajemy Ci dobre ceny http://www.dobrenoclegi.vum.pl/member.php?page=comments&newsid=15608 sorry- no i co? Jest tak!

Edytowane przez MIRIAM85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje podwiesiłem pod podłokietnikiem. Nie widać go na pierwszy rzut oka i o to głównie chodzi. Nie kusi złodziei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz swoje zamontowalem... w miejscu na ksiąze serwisową. W pułeczke pod radiem cb typu Johnny I/II, Harry I/II, Stabo, Mtech Legend II nie wejdzie. B edzie wystawiać ~1cm nawet z wtykiem kątowym :((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim pasiu zamontowałem Inteka w ten sposób:

CAM00050.jpg

Pasażerowi nie przeszkadza a obsługa też bezproblemowa :kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie chciałem uniknąć takiego montażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie tak samo tylko po stronie kierowcy - wszystko w zasięgu ręki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności