Skocz do zawartości
Gość lewy104

Poważne problemy z całą elektryką PASAT B5 98r.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lewy104

Witam wszystkich

Mam poważny problem z moim passatem.

A mianowicie nie działa mi praktycznie cała elektryka w PASSACIE

El. szyb, el. lusterek,nie działa także centralny zamek, podgrzewane fotele, nie moge otworzyć wlewu paliwa.

Padł mi akumulator kilka dni temu ponieważ w nocy w aucie same się kontrolki paliły oraz centralny zamek sam szalał !!! cały czas było słychac jak silniczki od centralnego zamka zarówno jak w klapie i tylnich dzwiach na przemian same się przełączały.

Po podładowaniu akumulatora całkiem wszystko oszalało tj. Przy zgaszonych światłąch pali mi siępodświetlanie radia i wszystkicch kontrolek, czasem zanika i znowu sie palą samoczynnie!

Dodatkowo jak chcialem zgasić raz auto to nie moglem zgasić bo nawet jak kluczyk wyciągnęłem to auto dalej chodziło !!!

Prosze o pomoc !! może mieliście podobne problemy ze swoimi passatami,

Dodam tylko że mam prawie full opcje, tempomat, klimatronik itd.

Czytałem tutaj na forum że może to być moduł komfortu albo jakas jednostka sterująca

POMÓRZCIE !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to to na 90% modul komfortu,ale jesli mowisz ze po wyciagnieciu kluczyka auto nadal chodzi to jeszcze bym sprawdzil stacyjke bo w niej sie czesto upalaly styki (wlasnie w tych rocznikach) i to tez moze byc przyczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wilgoć w module komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lewy104

Witam

dzięki za odpowiedz

dodam wlasnie jeszcze ze wczoraj zauważylem ze dywaniki pod siedzeniem kierowcy są cale mokre , powiedzial bym anwet ze wody jest dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności