Skocz do zawartości
Gość termin

Cena rozrządu Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

Gość termin

Witam, byłem dziś serwisie http://rs.s-auto.com/ we Wrocławiu i rozmawiałem z Panią na temat wymiany rozrządu. Chciałem się zoorientować ile mnie to będzie kosztować - usłyszałem cene 2000zł na gotowo. Hmm trochę dużo więc zaczołem grzebać na forum. Mam VW Passata 1.9TDI B5(3BG) 130KM z 2003roku silnik AVF. Znalazłem ciekawą rzecz jeżeli chodzi o same części. Cena rozrządu do tego samochodu oscyluje w granicach 400zł więc się zdziwiłem dlaczego ten servis chce aż 2000zł? Okazuje się ze te same silniki do roku 12.2002 mają napinacze hydrauliczne które znacznie podnoszą koszt samych części ok. 1000zł. Analizując rozmowę z Panią z warsztatu nie przypominam sobie aby pytała mnie o rocznik samochodu tylko o model. Czy możliwe ze wprowadziła mnie w bład i powiedziała standardową cene za wymiane rozrządu czy to dla niej nie ma znaczenia który rocznik i tak 2000zł muszę szykować? Znacie we Wrocławiu dobry servis który zmieniłby mi rozrząd w przystępnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawulon1973

W Twoim aucie napewno już nie ma tego hydraulicznego napinacza.

O ile dobrze pamiętam to jego koszt wynosi około 300-350zł.

 

2000zł za rozrząd na gotowo to spora przesada.Nie powinno Cię wynieść więcej niż 1200 zł myślę na dzisiaj.

Odezwij się do mnie na PW to dam Ci namiary na usługi w normalnych cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 01.04 jestem umówiony na wymianę rozrządu.Części 620zł robota 400zł.

Legnicka 52. Zygmunt Konera 603-640-489 Robie samochody u niego od kilku lat.Nigdy mnie nie oszukał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość termin

Dzięki za odpowiedzi, dziś pogadałem z kolesiem który zakupił swojego Paska dokładnie 18 lutego 2002 - tez AVF, ale patrząc na silniki to praktycznie niczym się nie różnią. Jak można sprawdzić czy np. u mnie jest mechaniczny a u niego hydrauliczny? wystarczy tylko odkręcić osłonę paska i będzie to widać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Podaj numer vin a nie kombinuj. Chłopy, nie utrudniajcie sobie własnorecznie życia.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejdz do jakiesgos sklepu vw np ten sklep obok salonu firmowego wojtanowicza, oczywiscie ten obok a nie autoryzowany, podaz vin gosciowi on sprawdzi ceny czesci, ja do avb 2004 jakos 450 placilem za czesci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejdz do jakiesgos sklepu vw np ten sklep obok salonu firmowego wojtanowicza, oczywiscie ten obok a nie autoryzowany, podaz vin gosciowi on sprawdzi ceny czesci, ja do avb 2004 jakos 450 placilem za czesci, aha tylko pamietaj ze jak wymienia ci rozrzad to musza sprawdzic na komputerze!!! jego ustawienia bo jak zle ustawia to np auto bedzie wiecej palic paliwa albo nei bedzie chcialo odpalic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze trzeba sprawdzić ustawienie rozrządu na komputerze???bo teraz w sumie to też przykładam się do wymiany rozrządu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kat wtrysku musisz sprawdzic koniecznie

moj pasacik serwisowany w DE mial ustawiony jakos na farbe czy jak az sie mechanik zdziwil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności