Skocz do zawartości
Gość xeikon

podłokietnik fabryczny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xeikon

Mam dylemat.Posiadam paska w wersji trendline i ta opcja nie miała przedniego podłokietnika.Ale wersje amerykańskie B6 mają taką samą konsolę środkową jak w moim samochodzie (bez żaluzji,tylko z wkładką na kubki) z zamontowanym podłokietnikiem.

Moje pytanie jest takie.Czy można dokupić w ASO sam podłokietnik,bez konsoli środkowej (czyli elementu z obudową lewarka i z pokrętłami od klimy)?

Wydaje mi się,że konsola jest złożona z dwóch elementów.Zamontowanie samego podłokietnika nie powinno być problemem.

I drugie pytanie.Czy ktoś zakłądał taki podłokietnim?

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje to samego podlokietnika nie dostawisz. Trzeba kupić całą środkową konsole, a to w ASO napewno nie będzie tanie. Jakie masz wykończenie konsoli? Można by poszukać czegoś na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xeikon

Są na allegro podłokietniki do B6, ale widać że żywcem wyszabrowane z aut niewiadomego pochodzenia.Często plastiki są porysowane.

Można zobaczyć,że niektóre wersje mają dwukolorowe konsole.Plastik wkoło uchwytów na napoje i sterowania klimą jest szary (niechodzi o wykonczenie alu lub drewno czy carbon), a koło podłokietnika jest czarny.Podłokietnik jest nakłądką na pozostałą część konsoli.W moim samochodzie zamiast podłokietnika jest otwarta przestrzeń pełniąca funkcję schowka.Na pewno można ją zdjąć i założyć podłokietnik,bo widać że to nakłądka.

Gdyby ktoś wiedział,gdzie można kupić taką konsolę z podłokietnikiem (wolałbym sam podłokietnik), za rozsądną kasę (w ASO mi powiedzieli 800 zł), to jestem chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdzalem w swoim i jest tak jak mowisz. Wydaje mi sie ze ta czesc ktora sluzy jako schowek moze spokojnie wyjac i jej miesce wrzucic podlokietnik. Sam owego nie posiadam i bylbym chetny. Musze sie dowiedziec w swoim Aso co i jak. Tylko najpierw musze dojsc do ladu i skladu z tym huczeniem z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcem zamontowac podlokietnik bo odziwo akurat go nie mam, na allegro mozna dostac po 400zl i moje pytanie czy nie ma problemu ze zdjeciem starego i wlozeniem nowego, a i tam jeszcze sa jakies tunele chyba na nawiew jak to zrobic ?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie wie :)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienialem u siebie ale caly tunel srodkowy. Zaczyna sie on od panelu klimatyzacji. Musisz wszystko porozbierac. Jesli stary masz bez podlokietnika to jedna sruba trzyma pod tymi gumami w tym duzym schowku i chyba po 2 albo 3 ( juz nie pamietam ) po bokach jak zdejmiesz te listwy boczne, one siedza na spinkach takich wsuwanych wiec delikatnie palce pod listwe chwyc i w dol ( jest jedna sruba do kazdej listwy pod zaslepka na koncu tulenu ) Mam nadzieje ze opisalem to w miare czytelnie. jakbys mial jakies pytania to wal smialo porobie zdjecia i Ci podelse w miare mozliwosci. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym se jakos poradze, ale jak jest z tym tunelem zeby nawiew byl na tyl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to olalem podejrzewam ze sa potrzebne jakie dodatkowe czesci od nagrzewnicy zeby poprowadzic do tylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jamal no napewno cos potrzeba , mimo wszystko chcialbym sie dowiedziec co tam trzeba i jaki koszt z czystej ciekawosci ?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miroman

mój pasek jest ściągnięty z Francji i też nie ma tego podłokietnika. Ty próbujesz przerobić to co europejskie na to co z rynku amerykańskiego - w kawałku. Ryzykowny eksperyment. Dodatkowo części na rynek amerykański mają inne oznaczenia katalogowe niż na Europę, choćby były takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miroman ja mam passata europejskiego, poprostu kupilem ubozsza wersje :) nie ma paru rzeczy m.in. podlokietnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie trendline nie maja podlokietnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Moj tez jest z europy tylko ma kierownice po " zlej " stronie i tez nie mial podlokietnika. Na szczescie teraz juz ma. Z tymi nawiewami to nie mam pojecia musialby ktos inny sie wypowiedziec. Podjerzewam ze potrzebujesz jakies przedluzenie ( czyt. rury ) z nagrzewnicy ktore poprowadza powietrze do tylnich kratek, ale dokladnie CI nie powiem. Moze jest ktos kto mial fabrycznie podlokietnik i go rozbieral ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój pasek jest ściągnięty z Francji i też nie ma tego podłokietnika. Ty próbujesz przerobić to co europejskie na to co z rynku amerykańskiego - w kawałku.

Nie ma znaczenia skąd jest - jest to po prostu trendline. Zapewnie dla rozróżnienia nie masz jeszcze el. szyb z tyłu, szufladek w kokpicie oraz listew chromowaych wokół szyb i na drzwiach - taki urok tej wersji. A tak gwoli ścisłości, to passaty z USA mają podłokietniki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma znaczenia skąd jest - jest to po prostu trendline. Zapewnie dla rozróżnienia nie masz jeszcze el. szyb z tyłu, szufladek w kokpicie oraz listew chromowaych wokół szyb i na drzwiach
Jeszcze pomaranczowe kierunki z przodu i wykonczenie wnetrza w jednym tylko kolorze imitacji karbonnu, a nie dwukolorowe, i laczki 205/55/16 zamiast 215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma znaczenia skąd jest - jest to po prostu trendline. Zapewnie dla rozróżnienia nie masz jeszcze el. szyb z tyłu, szufladek w kokpicie oraz listew chromowaych wokół szyb i na drzwiach - taki urok tej wersji. A tak gwoli ścisłości, to passaty z USA mają podłokietniki :).

 

 

A ja mam trendline i w serii był podłokietnik, do tego chłodzony :P Świetne miejsce na CB Radio. Nie mam chromów wokół szyb, ale dla mnie lepiej czarny Pasek wygląda jak nie ma chromów. Do tego mam dokupione cieniowane felgi Monza (+215/55/16) i fajnie to wygląda. Jedyna rzecz, która mi się nie podobała to pomarańczowe kierunki, więc zmieniłem na białe.

Edytowane przez defender

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - nie bede juz zakladal nowego tematu skoro jest o podlokietniku.

Chodzi mi o podlokietnik tylni ... czy jest mozliwosc zakupu samej górnej części ? (tej na ktorej trzyma sie reke/lokiec)

mam sprytnych znajomych i jadac ostatnio - bawili sie tym i ulamali zamek - nie zatrzaskuje sie ... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko i wylacznie etka Ci powie... albo allegro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valdi a jaki masz kolor tapicerki ?? Bo ja mam cala tylna kanape na sprzedaz ale mozna by to sprobowac rozebrac tylko ze czarny material.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności