Skocz do zawartości
Gość jabol79

Podłokietnik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jabol79

Witam.Mam zamiar zamontować sobie podłokietnik .Posiadam wersje BASIS.Jaki będzie pasował?Widziałem dwa rodzaje.Czy szukać takiego z konsolą środkową czy może być sam?

Proszę o jakieś rady znających temat.Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wpasowany w konsole ładniej wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki będzie pasował?

 

Kolego jabol79 trudno tobie doradzać, skoro nie wiemy jakim poruszasz się autem i z jakiego rocznika, jaki motorek i jaka wersja. Najlepiej bedzie jak wpiszesz dane na stałe w profilu jak ma wielu naszych kolegów jak na przykład kolega kubotek spieszący Ci z pomocą ! Widzę Passata, a czytam Golf ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jabol79

Już się poprawiłem :610: czekam na rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki !!

Więc z tego co wiem to te małe podłokietniki były montowane w B5 3b, natomiast do twojego B5 3bG połokietnik byłze schowkiem lub konsolą (jak zwą tak zwą). Bardzo się dziwię że go nie masz, myślałem że były już w tym modelu w standarcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jabol79

Glizda,

Czy to oznacza że nie ma potrzeby wymiany ręcznego przy montażu tego o którym pisał agmuz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Glizda,

Czy to oznacza że nie ma potrzeby wymiany ręcznego przy montażu tego o którym pisał agmuz?

 

Trzeba wymieniać ręczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jabol79

Ok.Wieczorkiem będzie fotka.Jeszcze jedno pytanie.Ile mnie to będzie kosztowało?(cały komplet na gotowca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość agmuz

na allegro do 300 zł podłokietnik , hamulec kupiłem za 60 zł - uwaga nie kupuj niekompletnego podłokietnika - brak tylnej zapalniczki w moim - w ASO 200 zet :612:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej panowie a mi sie wydaje że 3bg w standarcie maiły podłokietnik :625: myle sie a z 2000r to może byc 3b ale bity i zrobiony na 3bg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ej panowie a mi sie wydaje że 3bg w standarcie maiły podłokietnik :625: myle sie a z 2000r to może byc 3b ale bity i zrobiony na 3bg

 

Też mi się tak wydaje jak wcześniej zaznaczyłem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jabol79

Dobra mam już zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej glizda ale popatrz wszytsko ma tak jakby od 3bg ale tak jaby ktos mu podłokietnik ukradł :625:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jabol79

A można to jakoś sprawdzić np po nr.budy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość agmuz

hamulec masz spoko - nie trzeba wymieniać do podłokietnika zabudowanego

 

odnośnie, że musi być podłokietnik w tym modelu jak to sie wypowiadają niektórzy - skoro go nie ma to nic nie musi - temat był już wałkowany nt wyposażenia passatów - są 3 rodzaje konsoli środkowych w 3bg - ta widoczna na fotkach, taka sama + podłokietnik składany, i podłokietnik z calony z konsolą - nie wiem dlaczego jest to takie dziwne że w wersji podstawowej nie ma podlokietnika

 

do jabol79 - sprawdź czy masz zaślepkę w tylnej części konsoli - co by wskazywało że podłokietnik był i został wyjęty, możesz też zdiąć konsolę i sprawdzić czy farba na 3 śrubach do mocowania podłokietnika jest zdarta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon1976

A ja mam rocznik 99' w wersji BASiS i już był podłokietnik, nie dorabiany tylko od samego początku. Czy to była opcja w modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość agmuz

Temat był już wałkowany - nalepka wersji paska to nie wszystko. Przychodzi klient do salonu i chce paska w wersji bez podłokietnika i taki mu sprzedają - bez podłokietnika. Inny klient chce pamięć w fotelach, a nie chce 8 poduszek tylko 4 i też mu taki sprzedadzą. Nie ma reguły - samochód do sprzedaży może być przez serwis przezbrojony do dowolnej konfiguracji.

 

A ja mam wersje basis 98 i też jest podłokietnik - to o niczym nie świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jabol79

agmuz, Zaślepki nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności