Skocz do zawartości
wme

Naprawa przepływomierza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie powiązane z tematem:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=930&highlight=brak+mocy+przep%B3ywomierz

Otórz mój przepływomierz wyglada tak (przepraszam za jakość zdjęcia- robione telefonem):

d97068d86eb98892m.jpg

 

Na zdjęciu widać że brakuje jednego elementu, możliwe że jest to jakaś "pierdułka" którą można kupić za parę złotówek w sklepie elektronicznym.

Ktoś z was może wie co powinno być w tym miejscu, i ewentualnie jakiej wartości elektrycznej?

 

ps. jeśli powturzyłem wątek lub pomyliłem działy to PRZEPRASZAM i proszę o korektę.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic ci nie brakuje. na zewnątrz nie ma żadnego elementu elektronicznego tylko w środku. Pewnie chodzi ci o jakby "nóżki" wystające, ale tam nic nie było.

Niby w innych jest ale ja u siebie nie miałem.

http://www.allegro.pl/item329977512_przeplywomierz_bosch_fiat_alfa_romeo.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w sumie się cieszę że tam nic nie było, bo już się zastanawiałem gdzie to coś zwiało i żeby nic nie uszkodziło po drodze (turbina).

A żeby przeczyścić przepływomierz to trzeba go rozebrać, czy czyścić tak jak jest wyjęty razem z tym plastikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swój przy czyszczeniu uszkodziłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość melu

witam

kolego mam identyczny przepływomierz, tez w tych uchwytach nie mam nic, demontujesz górna obudowe filtra powietrza i odkrecasz mocowanie przepływki ,ja czysciłem denaturatem i benzyna ekstrakcyjna , troche pomoglo, ale niewiele ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Moze mi ktos zapodac jakie sa rozmiary srub torx do samego tylko czujnika w przeplywomierzu, chodzi mi o srednice i dlugosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności