Skocz do zawartości
dest

problem ze sterowaniem szyby elektrycznej

Rekomendowane odpowiedzi

hej

mam taki problem ze sterowaniem szyby kierowcy

jak kliknę otwieranie szyby i przytrzymam to ona automatycznie zjeżdża w dol do końca ale jak kliknę później i przytrzymam do góry to szyba sie suwa aż do puszczenia guzika, natomiast jeśli podjadę ja do samej góry i przytrzymam dłużej to później szyba chodzi automatycznie do dołu i do góry tak jak powinna , tylko ze wystarczy wyłączyć silnik i włączyć i znowu od nowa muszę programować to okno :(

natomiast okno od strony pasażera działa prawidłowo cały czas można automatycznie podnosić i opuszczać

 

i teraz moje pytanie w jaki sposób można na stale nauczyć to okno żeby automatycznie do góry podchodziło? może być tez za pomocą Vaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie działa w ten sposób, że Ty przytrzymasz dłużej ale to że mocniej naciśniesz przycisk i poczujesz tak jakby "drugie kliknięcie". Funkcja ta działa tylko na szyby przednie zarówno u pasażera i kierowcy jak i podnoszenia oraz opuszczania. Ja to zrozumiałem w ten sposób.

:)

 

Mam nadzieję że o to Ci chodziło

Pozdrawiam Shewush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm nie no wiem jak sie to wlacza slychac to drugie klikniecie tylko niestety szyba od kierowcy mi sie co wylaczonie kluczyka rozprogramowuje :( tzn do dolu pamieta i sobie zjezdza ale do gory znowu trzeba programowac czyli jak szyba dojdzie do samej gory to trzeba mocniej przycisnac zeby bylo to drugie klikniecie i potrzymac chwile zeby sie zaprogramowalo i po tym chodzi ladnie sama do gory i do dolu tak jak powinno tylko wlasnie to mija po wylaczeniu samochodu:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności