Skocz do zawartości
adam_waw

Obrysówki USA do B4 - allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Aukcja dla tych, którzy dotychczas nie mogli kupić obrsówek do B4: http://moto.allegro.pl/item325519148_obrysowki_vw_passat_b4_us_usa_orginalne_hella.html

 

Dodatkowo są potrzebne oprawki pod żarówki W5W i wtyczka z kabelkiem (nie wiem czy sprzedający też to ma, ale na pewno dostępne w każdym ASO).

 

p.s. Jedna rzecz mnie tylko zastanawia w tej aukcji: "Towar wysyłam mailem" - jak on chce tego dokonać? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy orientuje się ktoś ile taki kabelek w aso ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabelek + uszczelki to drobiazg (coś koło 20 zł). Do tego dochodzą dwie oprawki pod zarówki (nie pamiętam jaka cena) + 2 kostki (około 22 zł za sztukę). Kompletna obrysówka do montażu powinna wyglądać tak jak na zdjęciu poniżej.

 

Kolejne zdjęcia dla wielbicieli zmian we wnętrzu.

obrysowka.jpg

zegary.jpg

06.jpg

08.jpg

09.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..... zakochałem sie w tej desce... ciekawe ile obszycie kosztuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro się zakochałeś, to zobacz co ten tapicer potrafił zrobić z Golfa III - a deska jest prawie bliźniacza do naszej. Ten golf wygląda jakoś inaczej niż wszystkie ;) Mnie się podoba. Chcę u siebie zrobić w ten sposób deskę. Fotele 'pół/pół: skóra-alcantara (czarna)', a wszystkie słupki, i podsufitka w alcantarę (tak jak najwyższe modele Audi A8). Ale tapicerka dopiero po lakierze całego nadwozia - wcześniej nie ma sensu. A do lakieru zabieram się od ponad roku (tyle, że przez ponad pół roku stał w garażu). I będzie albo kameleon (pełny) albo czarna porzeczka perła (lakier z palety Volvo). Jeszcze się zastanawiam co wybrać (skóra cierpnie jak pomyślę o likwidacji ewentualnej szkody przez np. PZU w wypadku zarysowania kameleona - oni nawet nie będą wiedzieli jaki kolor mają wpisać, a co dopiero koszty). Na razie mam czas - poczekam, aż zrobi się cieplej.

01.jpg

02.jpg

07.jpg

10.jpg

12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi do środeczka brakuje tylko takiej deski :o masz moze do nich namiar? znasz cene?

mg8194ol8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryszard Ulacha

ul. Łukasińskiego 76

Szczecin

 

tel. 091-487-93-63

[email protected]

 

Nie wiem ile to kosztuje. Kojarzę że w zeszłym roku usłyszałem około 5000-6000 zł za wszystko (fotele, deska, kierownica, tunel, boczki, słupki, podsufitka). Ale to było rok temu i to była tylko rozmowa telefoniczna (osobisty kontakt umożliwiłby negocjacje). Z tego co się orientuję, to większość firm rozmowę o desce zaczyna od 700-800 zł. Ale jest to chyba cena z demontażem/montażem (i zapewne jest to nieźle liczone). Gdybyś wysłał samą deskę, byłoby taniej. Zadzwoń i spytaj. I daj nam znać gdybyś się zdecydował - może wyślemy hurtowo i dadzą lepszą cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aukcja dla tych, którzy dotychczas nie mogli kupić obrsówek do B4: http://moto.allegro.pl/item325519148_obrysowki_vw_passat_b4_us_usa_orginalne_hella.html

 

Dodatkowo są potrzebne oprawki pod żarówki W5W i wtyczka z kabelkiem (nie wiem czy sprzedający też to ma, ale na pewno dostępne w każdym ASO).

 

p.s. Jedna rzecz mnie tylko zastanawia w tej aukcji: "Towar wysyłam mailem" - jak on chce tego dokonać? ;)

Muszę was zmartwić Aukcja wystawiona dla mnie. Zamawia w ASO potem kąbinuje na allegro. Miał wysłać blendy w poniedziałek a dzwonił że kłopoty są i trzeba czekać 10 dni. To sama sytuacja jak w serwisie lewy na stanie w Poznaniu na prawy trzeba czekać 10 dni jak przyjdzie z Niemiec. Przynajmiej cenę zbiłem

 

Pozdrawiam Miłosz :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poprosiłem w ASO o pełny zestaw do montażu (i dlatego dostałem oprawki, kabelki, uszczelki, kostki, ...) i dostałem po około 10 dniach. Ale faktem jest, że wcześniej pytałem w kilku ASO i rozkładali bezradnie ręcę, twierdząc, że nieosiągalne. Widać trafiłem na dobry dzień i właściwego człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest ławiej obdzwoniłem serwisy na śląsku tylko w jednym nie mają programu :D a w reszcie widełki cenowe do 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do obrsówek USA trzeba coś kombinować zeby je podłaczyć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do obrsówek USA trzeba coś kombinować zeby je podłaczyć ??

Tak :D trzeba podłączyć + i -. :D łatwizna.

Pozdrawiam Miłosz :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Miłosz !! A miałeś już kontrole drogową z obrysówkami ??

 

Eh.... misiaczek moze zaraz szukać paragrafu na to, ale oby nie, myślałem, też, zeby podłączyc to tak, zeby tylko świeciły się z pozycjami,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Miłosz !! A miałeś już kontrole drogową z obrysówkami ??

 

Eh.... misiaczek moze zaraz szukać paragrafu na to, ale oby nie, myślałem, też, zeby podłączyc to tak, zeby tylko świeciły się z pozycjami,

Zatrzymują mnie często bo myślą , że dzienne to halogeny :). Co do obrysówek to tylko jeden z ciekawości spytał powiedziałem , że tak kupiłem i skoro jest napis Hella więc pewno te typy tak mają :D

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zatrzymują mnie często bo myślą , że dzienne to halogeny :). Co do obrysówek to tylko jeden z ciekawości spytał powiedziałem , że tak kupiłem i skoro jest napis Hella więc pewno te typy tak mają :D

Pozdrowionka :vw:

 

 

Dobry bajer nie jest zły :P a jak by się nie chciał odczepić i nie miał pojecia o passatach to chyba trzeba wkręcać, że to wersja kanadyjska :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam spodobały mi się takie obrysówki i chciałem sobie coś takiego sprawić tylko że nie mogę ich znaleść nigdzie. Możecie mi podpowiedzieć gdzie tego szukać ??

Edytowane przez mateuszhg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASO 94 zl za sztuke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ASO 94 zl za sztuke

 

u mnie wołali 160? co ASO to ceny inne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to strasznie drogo za taką obrysówkę :( A w sklepach nigdzie indziej nie da rady dostać ??

Edytowane przez mateuszhg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to strasznie drogo za taką obrysówkę :(

 

a pomysl sobie jak łatwo ją ukraść :633:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności