Skocz do zawartości
ziggyuk

modul komfortu 1JO959799J

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Potrzebuje pomocy w rozszyfrowaniu modulu komfortu 1JO959799J z mojego paska 1.8 20v 1998 poniewaz chcialbym kupic kluczyk z pilotem do niego. Znalazlem kilka kluczykow do mojego auta ale nie wiem ktore beda pasowac bo maja inne oznaczenia niz moj modul komfortu. Jak kupilem mojego paska to otrzymalem tylko jeden zwykly kluczyk a chcialbym miec zapasowy tez.

Jeszcze raz prosze pomozcie dobrac kluczyk do tego modulu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Widze ze jestes bardzo leniwy bo jest duzo tematow o tym module.

Kluczyk na 433Mhz raczej ciezki do dokupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1JO959799J
raczej 1J0 959 799 J

 

1J0 959 753 AH (3-przyciski 433,92MHz)

1J0 959 753 AG (2-przyciski 433,92MHz)

 

ja kupiłem 1J0 959 753 A i działa. Jest to sam sterownik czyli pilot, resztę dokupisz na aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marewel nie jestem leniwy bo zanim napisalem tego posta szukalem cos na temat tego modulu i nie moglem nic konkretnego znalezc

A co do zakupu kluczyka 433Mhz to raczej nie jest duzy problem bo jest ich kilka na ebay.co.uk tylko nie wiem jaki bedzie pasowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
raczej 1J0 959 799 J

 

1J0 959 753 AH (3-przyciski 433,92MHz)

1J0 959 753 AG (2-przyciski 433,92MHz)

 

ja kupiłem 1J0 959 753 A i działa. Jest to sam sterownik czyli pilot, resztę dokupisz na aukcji.

 

longboy a pasowały Ci wtyczki do tego nowego modułu od 1J0 959 799 J czy musiałeś coś przerabiać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtkos, przeczytaj dokładnie mój post, pisałem o tym że kupiłem sterownik czyli pilot do kluczyka scyzoryka.

 

raczej 1J0 959 799 J
bo kolega ziggyuk napisał błędnie nr modułu. Ma być 1J0 959 799 J a nie 1JO959799J.

Reasumując nie kupowałem modułu bo takowy już posiadam o nr 1J0 959 799 J lecz kupiłem do niego sterownik w ASO 1J0 959 753 A,

koszt 200 zł.

 

No to chyba tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wojtkos, przeczytaj dokładnie mój post, pisałem o tym że kupiłem sterownik czyli pilot do kluczyka scyzoryka.

 

Ok sorry. Faktycznie za szybko przeczytałem ;) Teraz juz wszystko jasne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seban0901

Witam!!Mam passka 1.9 TDI z 1997 roku.Chcialbym sie dowiedziec gdzie i czy u mnie znajduje sie modul komfortu,dodam jeszcze ze jezdze tym autem w londynia i kierownica jest po prawej stronie.Szukalem w okolicach siedzenia kierowcy ale nie moglem znalesc.Prosze was o pomoc gdyz nie znam sie za bardzo na tym,a chcialbym zakodowac moj kluczyk zeby otwieral i zamykal drzwi z pilota(moj kluczyk posiada czestotliwosc 433 MHz i jest takie oznakowanie-5FA 007 680).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W passatach z kierownica po lewej stronie modol komfortu jest pod wykladzina pod fotelem kierowcy.Nie wiem natomiast jak to jest w passatach z kierownica po prawej stronie chociaz sam mam takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem natomiast jak to jest w passatach z kierownica po prawej stronie

 

 

gdzieś na forum czytałem, że ktoś szukał w angliku pod fotelem kierowcy i nie było tam komfortu, więc wniosek taki że jest po stronie pasażera czyli po lewej, tak jak w tych z kierownicą po "normalnej" stronie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maseroti

modul komfortu masz pod wykladzina od pasażera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności